rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nasza firma jest jednym z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Zaczynaliśmy w roku 1991, a od 1993 już produkowaliśmy okna. Z samodzielnej spółki rozwinęliśmy się w grupę zrzeszającą 3 wyspecjalizowane firmy ze 100% polskim kapitałem, zatrudniające blisko 500 pracowników.
Zajmujemy się produkcją okien PCV. 70% naszych wyrobów produkujemy na rynek polski, a pozostałe 30% przypada na eksport do Niemiec, Skandynawii. Holandii, Włoch. Hiszpanii oraz Kanady. Ostatnie lata są dla nas szczególnie ważne ponieważ zwiększyliśmy możliwości eksportowe. W tej chwili dysponujemy potencjałem do obsługi klientów zagranicznych, a podstawowym celem Spółki jest wzrost obrotów w eksporcie do krajów UE.

Nasze możliwości pozwalają nam na produkcje okien w najnowszych technologiach PCV:  od wielokomorowych profili 73 mm do tych najbardziej zaawansowanych 92 mm. Nie zajmujemy się wyłącznie oknami. W naszej ofercie znajdą Państwo również rolety we wszystkich możliwych rozwiązaniach. Główny nacisk kładziemy na termikę. statykę, akustykę oraz design.


 MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o. - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Portowa 16 76-200 Słupsk

 

-Zobacz na mapie-

pomorskie

Tel: +48 59 841 08 00

Fax: +48 59 841 08 02

Oferta MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.: