rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


MS więcej niż OKNA produkcją stolarki zajmuje się od roku 1993. Kolejne lata to okres doskonalenia produktów i dynamicznego rozwoju. Dziś Grupę MS tworzą 2 wyspecjalizowane przedsiębiorstwa ze 100% polskim kapitałem, zatrudniające blisko 500 pracowników.

W Grupie MS stawiamy na termoizolację, statykę, izolacyjność akustyczną, design, a także racjonalną gospodarkę odpadami (wszystkie odpady przekazujemy do recyklingu). Produkujemy okna w najnowszych technologiach PVC: wielokomorowe profile 73, 76 i 82 mm. W ofercie mamy również rolety i żaluzje fasadowe, stolarkę aluminiową, a także drzwi wejściowe w bogatej gamie wypełnień. Dużą popularnością cieszą się rozwiązania tarasowe MS – zwłaszcza drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 82 i Patio HST 76 „fast assembling” z unikalną technologią montażu na budowie. Ważnym elementem oferty są szyby zespolone. Produkujemy je w oparciu o najnowsze technologie termiczne, realizowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Pozwala to nam zaoferować w standardzie szybę dwukomorową SUPERtermo® o Ug=0,5 W/m2K.Zapraszamy na facebooka

Zapraszamy na nasz Instagram


Chcemy, aby nasze produkty były coraz lepsze, dlatego współpracujemy z najważniejszymi jednostkami naukowo-badawczymi m.in. Instytutem Techniki Budowlanej, Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego, Związkiem Polskie Okna i Drzwi, Uniwersytetem w Trondheim i Instytutem Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim. Sami też prowadzimy badania, a nasi specjaliści nieustannie pracują nad innowacjami, które stają się wyróżnikami na rynku. To oni stworzyli technologię Wzmocnień Termicznych MS, szybę SUPERtermo czy metodę pozwalająca łączyć naroża ram i skrzydeł pod kątem prostym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sieć dystrybucji Grupy obejmuje ponad 250 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży. Eksportujemy m.in. do krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Współpracujemy z profesjonalistami, co gwarantuje naszym Klientom wysoki standard i kompleksową obsługę. Profesjonalny montaż Autoryzowanego Partnera Handlowego pozwala na wydłużenie gwarancji z 5 do 7 lat.


MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o. - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Portowa 16 76-200 Słupsk

 

-Zobacz na mapie-

pomorskie

Tel: +48 59 841 08 00

Fax: +48 59 841 08 02

Oferta MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.: