rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ścieków, firmę Wobet-Hydret, z siedzibą w Woli Grzymkowej i Aleksandrowie Łódzkim (koło Łodzi). Jej mottem od samego początku było: "Polska myśl techniczna i Polska produkcja w trosce o nasze środowisko". Poprzez współpracę z polskimi placówkami badawczymi i instytutami naukowymi, zaangażowanymi w sprawy oczyszczania ścieków, znacząco rozwinęliśmy technologię produkcji zbiorników na ścieki z polietylenu oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN-EN.

Siedziba firmy Wobet

Sukcesywnie zwiększane doświadczenie oraz stały rozwój działu technologicznego umożliwił producentowi oczyszczalni ścieków stopniowe wprowadzenie nowych wyrobów i rozszerzanie zakresu oferty. W związku z ciągłym wzrostem wymagań rynkowych zmodyfikowaniu uległo zaplecze produkcyjne, które obecnie umożliwia kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, projektowanie oraz instalację.
 
Duże zbiorniki bezodpływowe
 
Obecnie jako znany łódzki producent oczyszczalni ścieków działąjący na terenie całej Polski i za granicą, oferujemy Państwu różnorodne warianty oczyszczalni dla domów jednorodzinnych, jak i dla szkół, obiektów wczasowych czy nawet małych osiedli. Na wszystkie oferowane oczyszczalnie ścieków posiadamy atesty higieniczne oraz aprobaty techniczne. Wartym podkreślenia jest fakt, iż nasze przedsiębiorstwo stanowi inicjatywę całkowicie polską, opartą wyłącznie o autorską myśl techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem. W swojej działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm.

panorama na produkty
 
Nasze oczyszczalnie ścieków biologiczne i drenażowe, oraz produkty powiązane (szamba szczelnie, studnie kanalizacyjne, studnie wodomierzowe), zyskały uznanie zarówno u odbiorców krajowych jak i zagranicznych, a w naszym dotychczasowym dorobku zgromadziliśmy w sumie ponad trzydzieści nagród i wyróżnień. Obecną ropoznawalność marki zawdzięczamy jakości naszych produktów, którą utrzymujemy nieprzerwanie na najwyższym poziomie. Za sprawą szerokiego zaplecza technicznego możemy również modyfikować ofertę względem indywidualnych wymagań Klienta. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni wobec renomowanych firm polskich jak i zagranicznych w tej branży.
 

Wobet-Hydret

Wobet-Hydret - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Wola Grzymkowa 25a 95-070 Aleksandrów Łódzki

 

-Zobacz na mapie-

łódzkie

Tel: +48 42 712 20 60

Fax: +48 42 712 00 41

Oddziały firmy:

Wobet-Hydret Sp. J. Cichecki

ks. Mikołajczyka 4-10 95-070 Aleksandrów Łódzki

www.wobet-hydret.pl

info@wobet-hydret.pl

42 712 00 40