rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, szeroko znanej z możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących.

Firma wypełnia specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej. Od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę. SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie.

Rozumiejąc wyjątkową złożoność każdego rynku, na którym prowadzimy działalność, opracowujemy rozwiązania wyróżniające się swoją innowacyjnością. Nasz zespół starannie dobiera najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu działalność współpracujących z nami partnerów jest bardziej opłacalna i wyróżnia ich na rynku. To, co robimy określa kim jesteśmy. Wierzymy w budowanie silnych, trwałych relacji wewnątrz naszego zespołu oraz równie silnych relacji z naszymi partnerami i dostawcami. SALUS Controls stawia na trwałe partnerstwo i dostęp do niezawodnych rozwiązań umożliwiających sukces naszych klientów. Nasza kultura pracy pozwala z wyprzedzeniem, szybko i elastycznie reagować na ich oczekiwania. Najważniejsze jest to, że nasi partnerzy otrzymują wysokiej jakości produkty, sprawną obsługę serwisową oraz solidne wsparcie techniczne.

 

Salus Controls