rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Trineo jest spółką technologiczną specjalizującą się w zastosowaniu nowoczesnych technologii radiowych w systemach alarmowych i systemach inteligentnego budynku.

Spółka została założona w 2014 r przez dwoje doświadczonych menedżerów z branży nowych technologii i branży produkcyjnej, posiadających bogate doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami. Aktualnie Trineo wprowadza na rynek swój pierwszy produkt – profesjonalny detektor ruchu z interfejsem Bluetooth Smart (prawdopodobnie pierwszy taki produkt na rynku), który wraz z towarzyszącą mu aplikacją mobilną, tworzy nowatorskie, zgłoszone do opatentowania, rozwiązanie w dziedzinie osobistego bezpieczeństwa.

Debiut rynkowy systemu alarmowego Trineo Move współpracującego z czujką alarmową Trineo Move zbiegł się w czasie z ich premierą na targach CeBIT w Hanowerze. System ten umożliwia szybkie, proste i, co również ważne, tanie zabezpieczenie dowolnego pomieszczenia lub niewielkiego mieszkania, nie mając wad typowych dla istniejących na rynku systemów alarmowych, które do tej pory powodowały, że wiele osób nie decydowało się na zakup systemu alarmowego.

W niedługim czasie oferta produktów zostanie rozszerzona o kolejne rozwiązania dające klientom niespotykane wcześniej możliwości poprawy bezpieczeństwa osobistego oraz bezpieczeństwa mienia.