rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


producent Pipelife Strzałków Kartoszyno

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku, tworząc swoje biuro w Warszawie. Pierwszą ważną inwestycją było utworzenie fabryki wraz z nowoczesną halą w Strzałkowie k/Radomia. Zaledwie po dwóch latach działania, fabryka zagwarantowała nam 5% udziału w polskim rynku dostawców instalacji.
 

Nie poprzestaliśmy na tym. W 1999 roku zakupiliśmy MABO, czyli norweski koncern produkujący rury z tworzyw sztucznych. W Polsce reprezentowała go firma MABO TURLEN posiadająca niemal 10% udział w rynku. Siedziba MABO mieściła się w Kartoszynie - niedaleko Trójmiasta. Dzisiaj obie wyżej wymienione fabryki należą już do nas.

Stale rozbudowująca się sieć dystrybucji pozwala na przybliżenie produktów ostatecznemu Odbiorcy. Jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych i największych producentów i dostawców  kompletnych systemów rurowych z polipropylenu, polietylenu oraz polichlorku winylu. Naszych produktów nie sprzedajemy jednak jedynie w Polsce. Eksportujemy je również do Niemiec, Hiszpanii, Czech, Węgier, Skandynawii, krajów bałtyckich oraz na rynki wschodnie.
rury z tworzyw sztucznych rury z tworzyw termoplastycznych wytłaczanie kształtki kształtki kanalizacyjne kształtki ciśnieniowe produkcja rur produkcja kształtek zgrzewanie

Pipelife Polska

Pipelife Polska - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Torfowa 4 84-110 Krokowa

 

-Zobacz na mapie-

pomorskie

Tel: +48 58 774 88 88

Fax: +48 58 774 88 07

Oferta Pipelife Polska: