rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Schrack Seconet jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów systemów ochrony przeciwpożarowej na świecie
 
Firma posiada spółki-córki w Polsce, Szwecji i na Węgrzech oraz przedstawicielstwa w Rumunii, Rosji, Słowacji, Czechach i Turcji. W pozostałych krajach Europy Środkowej i Wschodniej dostępna jest szeroka sieć partnerów lokalnych.
 
 
Zanim zapoznacie się Państwo z naszymi najnowszymi produktami opisanymi w dalszej części materiałów, chcielibyśmy przybliżyć Wam historię i specyfikę naszej firmy. Mamy nadzieję, że dzięki temu poznacie lepiej naszą filozofię i utwierdzicie w przekonaniu, że warto nam zaufać.
 
Początki firmy datuje się na okres wielkiej rewolucji przemysłowej XIX wieku, kiedy to na terenie dzisiejszej Austrii i Niemiec powstawały pierwsze zakłady produkujące urządzenia elektrotechniczne, stanowiąc podwaliny dzisiejszych koncernów nie tylko w Europie, ale Stanach Zjednoczonych, czy Japonii. Nazwa firmy wywodzi się od pomysłodawcy, przedsiębiorcy i naukowca, który zapoczątkował badania i konstruował pierwsze urządzenia radiotechniczne, stanowiące pierwowzory naszych dzisiejszych systemów sygnalizacji pożarowej. Już pierwsze lata XX wieku, to rozwój zakrojonej na szeroką skalę produkcji prowadzonej przez Radiolaboratorium doktora Eduarda Schracka, która po przerwie wywołanej zniszczeniami II Wojny Światowej kontynuowana jest aż do dnia dzisiejszego.
 
 
Sięgając do najważniejszych dat w rozwoju firmy na przestrzeni dziejów, należy koniecznie wspomnieć: lata siedemdziesiąte, kiedy to stworzyliśmy jedną z pierwszych na świecie, sterowanych mikroprocesorowo central sygnalizacji pożarowej; rok 1997, kiedy przystąpiliśmy do jednego z największych koncernów z branży zabezpieczeń Securitas AG, stanowiącego dziś jedną z najważniejszych platform rozwoju branży bezpieczeństwa w ogóle; rok 1998, w którym powstała Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. zastępując działające od połowy lat 80'tych na rynku polskim przedstawicielstwo firmy austriackiej i tym samym stając się od tej pory jedynym, bezpośrednim reprezentantem producenta w naszym kraju.

Schrack Seconet Polska