rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.


Tworząc bramy, okna, drzwi i ogrodzenia kieruje się przede wszystkim maksymalną satysfakcją klientów, dlatego produkty tej marki łączy styl, komfort i bezpieczeństwo. Ważne są nie tylko świetne parametry techniczne, ale też subiektywne wrażenie komfortu w trakcie użytkowania bram, okien, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI.


Firma posiada Certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania w oparciu o normę jakości PN-EN ISO 9001:2008 oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy OHSAS 18001:2007. To zobowiązanie do ciągłego doskonalenia procesów i produktów. Ponad 30-letnie doświadczenie marki WIŚNIOWSKI daje gwarancję stabilności i odpowiedzialności za produkt w całym cyklu jego istnienia.


siedziba firmy wiśniowski

WIŚNIOWSKI produkuje bramy, okna, drzwi i ogrodzenia, które spełniają najwyższe standardy, pozostając funkcjonalnymi i pięknymi przez lata.

Bramy, drzwi i ogrodzenia o nowoczesnym designie są inspiracją dla tych, których przykuwają szczególną uwagę do trwałości i elegancji. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając ciepło, komfort użytkowania i bezpieczeństwo.


W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się:
  • bramy garażowe – segmentowe,
  • roletowe,
  • uchylne i rozwierne;
  • drzwi – zewnętrzne aluminiowe, techniczne, stalowe, przeciwpożarowe;
  • ogrodzenia posesyjne;
  • bramy przemysłowe – segmentowe, roletowe i podwieszano-przesuwne;
  • ogrodzenia przemysłowe:
  • bramy przesuwne, dwu- i jednoskrzydłowe, harmonijkowe i panele kratowe.

siedziba firmy wiśniowski

Wiśniowski

Wiśniowski - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Wielogłowy 153 33-311 Wielogłowy

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 447 71 11

Fax: +48 447 71 10