rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jesteśmy największym polskim dostawcą systemów okiennych z PVC na rynku. Z naszych produktów korzysta ponad 200 autoryzowanych producentów okien.

aluplast Okna PVC producent systemów okiennych PVC profile PVC okna drzwi
Założyliśmy swoją działalność w 1995 roku w Poznaniu zatrudniając początkowo 8 pracowników i osiągnęliśmy obrót na poziomie 4 mln PLN. Obecnie zatrudniamy ok. 400 osób i realizujemy obroty na poziomie ok. 400 mln PLN. W zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 60 000 m2 opracowujemy swoje najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania. Osiemnaście lat na rynku w naszym kraju pokazuje, że konsekwentnie realizujemy prorozwojową politykę, która gwarantuje długookresowy sukces.
Aluplas prodycent fabryka poznań

Jednym z fundamentów naszej filozofii jest innowacyjność, przejawiająca się w integrowaniu poszczególnych linii produktów w systemy i ich stałym rozwijaniu. Dzięki temu mamy możliwość ich ciągłej rozbudowy i pozwala to posiadać nam w ofercie rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb rynku.

To właśnie bogactwu oferty i jej innowacyjności zawdzięczamy sukces. Rok w rok wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania, umożliwiające zwiększanie konkurencyjności współpracujących z nami producentów okien.  Wystarczy zobaczyć na wyniki, realizowanych od kilku lat przez Centrum Analiz Branżowych, badań opinii producentów okien o dostawcach profili PVC. Jesteśmy na samym szczycie jeśli chodzi o: najszerszą ofertę, ofertę o najlepszej relacji ceny do jakości oraz najbardziej innowacyjną firmę.

Dużą wagę i wysiłek przywiązujemy do edukowania i szkolenia producentów i sprzedawców okien. Zaawansowane rozwiązania techniczne wymagają wiedzy na temat ich zastosowania w praktyce, jak też sprzedaży. Od sześciu lat jesteśmy wydawcą magazynu Profiokno (www.profiokno.pl). Jest to magazyn poświęcony tematyce branżowej dotyczącej stolarki okiennej i drzwiowej. Pionierskim przedsięwzięciem o charakterze edukacyjnym jest również wydanie książki „Vademecum okien PVC”.

Aluplast fabryka producent hala produkcyjna magazyn

 

aluplast

aluplast - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Gołężycka 25 A 61-357 Poznań

 

-Zobacz na mapie-

wielkopolskie

Tel: +48 61 654 34 00

Fax: +48 61 654 34 99