rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Jesteśmy liderem w produkcji aluminiowych ościeżnic ukrytych w ścianie w technologii profili aluminiowych, a także drzwi do współczesnych wnętrz.
 
Naszą firmę tworzą ludzie młodzi, kreatywni oraz pełni energii. Dzięki naszej wiedzy, umiejętnościom oraz wykorzystywanym przez nas nowoczesnym technologiom dajemy gwarancje najwyższej jakości produktów.
 W ofercie Sekret drzwi posiadamy dwa rodzaje ościeżnicy: otwierana do środka oraz na zewnątrz, przy zachowaniu wizualnego efektu licowania ze ścianą. W przypadku różnych kierunków otwierania zachowana jest ta sama widoczna wysokość drzwi od strony zlicowanej.

Poszukujecie Państwo nowatorskich, a zarazem współczesnych rozwiązań? W naszej ofercie posiadamy również drzwi zlicowane ze ścianą drzwi. Jest to produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem, gdzie ościeżnica aluminiowa ukryta jest w ścianie i staje się integralną jej częścią.

Mamy zupełnie świeże i nowe podejście do drzwi. Oprócz normalnych funkcji zyskują one również nowe możliwości. To nie tylko oddzielenie od siebie poszczególnych pomieszczeń, ale także nadanie im stylu.

Sekret drzwi oferuje kompletne rozwiązanie - ościeżnica ukryta w ścianie posiada wszystkie elementy, które spełniają swoją funkcję już od samego montażu aż po długoletnią eksploatację.
Sekret drzwi to luksus, na który Cię stać.

 

 

Sekret Drzwi