rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody

Jesteśmy wiodącym polskim producent w zakresie ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej. Zaczynaliśmy już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. To właśnie wtedy miał początek produkcji  łupanych płytek elewacyjnych pod szyldem JONIEC.

Już od 30 lat mogą się Państwo cieszyć naszymi innowacyjnymi i nowoczesnymi projektami, których z roku na rok jest więcej.

Joniec producent ogrodzenia ploty Przez cały czas funkcjonowania naszej firmy, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji takich produktów jak: ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady, bloczki elewacyjne. Każdy nasz produkt spełnia normy i wymagania niezbędne do utrzymania pozycji lidera na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku polskim i europejskim.

Nasza ambicja wymaga od nas stałego poszukiwania nowych, efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki optymalizacji produkcji otrzymujemy wyroby o niezmiennie wysokiej jakości. Wyróżniamy się najwyższymi standardami podczas procesu produkcji oraz przy obsłudze klienta.

Zapraszamy do współpracy.