rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

OgrodyJesteśmy międzynarodowym producentem najwyższej klasy okien energooszczędnych i pasywnych. Pierwsze wyprodukowane przez Elwiz S.A. okna i drzwi pojawiły się na rynku w 2003r. i od tamtej pory sukcesywnie podbijają nowe rynki. Nasze usługi świadczymy kompleksowo - od rzetelnego doradztwa po solidne wykonanie produktów oraz serwis.


Elwiz S.A. dysponuje dwoma halami produkcyjnymi, wyposażonymi w cztery najnowocześniejsze, zautomatyzowane linie produkcyjne. Podczas procesu produkcji kierujemy się wieloletnim doświadczeniem naszych dostawców oraz bogatą wiedzą naszych technologów.


W Elwiz S.A. stawiamy na innowacyjność - nasza linia produktów Premium jest dedykowana budownictwu pasywnemu, a stosowane w niej rozwiązania technologiczne chronione są patentem. Specjalizujemy się w produktach o właściwościach energooszczędnych, które zapewniają komfort, ciepło i bezpieczeństwo na lata. Nie zapominamy też o uniwersalnych produktach ekonomicznych, które jakością i solidnością wykonania w pełni dorównują produktom Premium.


 

Elwiz

Elwiz - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Obwodowa 11 66-008 Świdnica

 

-Zobacz na mapie-

lubuskie

Tel: +48 68 327 35 10