rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


 

foto 1

WIELKIE PROJEKTY

wyjątkowych w Polsce domów i rezydencji niskoenergetycznych

 

Planujesz budowę! Marzysz o modnym, niskoenergetycznym domu przyszłości!

 • Eksperci oszczednyDOM.org.pl to zespół współpracujących ze sobą projektantów i certyfikowanych wykonawców. Zapewniamy kompleksową obsługę przy budowie. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie domów i rezydencji pasywnych, o ponadczasowym standardzie wykonania i wyjątkowym dla zdrowia klimacie (zawsze zdrowe i czyste powietrze). Kreujemy budynki o nieprzemijającej architekturze (prostota i elegancja bryły), ponadprzeciętnej trwałości (jakość materiałów i wykonania), znikomych kosztach eksploatacji (pasywny standard energetyczny) i SMART inteligencji (posłuszne użytkownikowi bez względu na miejsce pobytu).

 

Dlaczego zabiegamy o wymagających Inwestorów!

 • Nasze credo to "WielkieProjekty zdrowych, energooszczędnych i innowacyjnych domów ". Przejmujemy na siebie obsługę projektową, dopełnienie formalności budowlanych, wybór optymalnej technologii i kompleksową organizację budowy, której jakość wykonania potwierdzona zostanie prestiżowymi certyfikatami. Generujemy istotne oszczędności budżetu zapewniając Inwestorowi bezpieczeństwo i komfort. Opcjonalnie zajmujemy się rewitalizacją i termomodernizacją pałaców i rezydencji.

 

Dlaczego warto nam zaufać..

 • OszczednyDOM.org.pl lub WielkieProjekty.pl to rodzinna firma. Będąc ambasadorem Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego mamy dostęp do sprawdzonej wiedzy dotyczącej budownictwa niskoenergetycznego. Pasjonując się zarządzaniem przez jakość (TQM) kreujemy na naszych budowach jakość wykonania. Wrażliwość na styl i nieprzemijający design przekładamy na komfort i elegancję projektowanych budynków i ich wnętrz. Relacje i znajomość utalentowanych projektantów oraz sprawdzonych wykonawców zapewnia sprawność budowy i jakość gwarantowaną certyfikatami.

foto 6a

Przykładowe realizacje:

 • ekologiczny domek "na drzewach" w Kampinoskim Parku Narodowym (koncepcja)

 • okrągły DOM pasywny w Kampinoskim Parku Narodowym ( koncepcja)

 • oszczędny DOM pasywny w Maryninie

 • ekologiczny DOM pasywny w Kiełpinie z podwójną certyfikacją (PHI i NF 15) http://www.passivhausprojekte.de/index.php?lang=en#d_4566

 • komfortowa WILLA pasywna w Latchorzewie z podwójną certyfikacją (PHI i NF 15) http://www.passivhausprojekte.de/index.php?lang=en#d_4496

 • niskoenergetyczna REZYDENCJA pałacowa w Dziekanowie Leśnym (****** standard wykonania)

Dzięki działaniom Passivehouse Institut w Darmstadt (PHI) istnieje możliwość wpisania na światową listę budynków pasywnych domów i rezydencji, które uzyskały międzynarodowy certyfikat PHI. Spośród wszystkich budynków z Polski, które zostały wyróżnione takim wpisem około 15% to nasze inwestycje.

 

Gdzie spotkasz naszych ekspertów i gdzie zapraszamy na nasze konferencje i porady:

 • targi: Dominteligentny.pl (Stadion Narodowy); BUDMA 2017 (MTP); Renexpo.pl (EXPO XXI Warszawa) ,

 • prezentacje indywidualne w naszym biurze w sercu Warszawy przy ul.Widok 24

 • zasięg naszej firmy obejmuje środkową Polskę, a w przypadku budowy rezydencji teren w promieniu 200 km od W-wy.

 

Referencje:

Sprawdż sam, służymy ich udostępnieniem. Naszym przywilejem było i jest obsługiwać Inwestorów, którzy na co dzień pracują m.in. w takich firmach jak Microsoft Polska, Shell, LG Polska, Lekam. To wymagający menedżerowie, którzy oczekują najwyższej jakości za rozsądny budżet.
 

foto 5

 

Oszczędny Dom

Oszczędny Dom - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

ul.Widok 24 lok 17 i lok 42a 00-023 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 302 14 00; 663 077 077; 505 088 088