rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


GORANTECH - Okna z Przyszłością

 
Dla ludzi szczególnie ceniących wygodę, trwałość i komfort polecamy Goran-Tech okna z PVC. Cechują się nie tylko estetycznym i wyrafinowanym wyglądem, ale też spełniające najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej, akustycznej, zapewniają wysoką ochronę antywłamaniową i wentylację.

 

GORANTECH - Okna i Drzwi na Lata

 
Goran Tech okna z profili PVC łatwo się pielęgnuje i praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji, ponadto są wyjątkowo odporne na działania czynników atmosferycznych i szczególnie trwałe. Profile w połączeniu ze stalowymi wzmocnieniami sprawiają, że okna i drzwi wykonane w tych systemach to połączenie elegancji i trwałości.


gorantech, okna nowej generacji, okna z przyszłością, okna i drzwi na lata

 

MISJA I FILOZOFIA

 
Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w kraju i Europie. Łącząc nasze tradycje i doświadczenie z blisko 50-letniej historii działania firmy z nowoczesną technologią i rozwiązaniami konstrukcyjnymi dostarczamy na polski i światowy rynek wysokiej jakości okna i drzwi wykonane z drewna, drewna i aluminium, PVC, aluminium.

Nasza oferta zawiera też konstrukcje aluminiowe, parapety, rolety, okiennice. Firma jest renomowanym wykonawcą nowoczesnych, wentylowanych elewacji na bazie deski drewnianej, płyt włókno-betonowych oraz kasetonów aluminiowych i stalowych. Spółka posiada tartak, suszarnie, komory do sezonowania drewna oraz nowoczesny park maszynowy, który pozwala miesięcznie na wyprodukowanie 4 tysięcy sztuk okien i drzwi drewnianych, ponad 5 tysięcy sztuk okien wykonanych z PCV i aluminium, przy pełnej kontroli jakości na każdym etapie produkcyjnym. Wyjątkowa trwałość, piękna forma, bogata kolorystyka oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez budujących i remontujących domy to cechy, dzięki którym zyskaliśmy miano rzetelnego i sprawdzonego partnera a nasze produkty znalazły zastosowanie w milionach domów i obiektach użyteczności publicznej.  
 
 
gorantech, okna nowej generacji, okna z przyszłością, okna i drzwi na lata


Firma z sukcesem obsługuje rynek detaliczny oraz największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju i poza  nim m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Węgrzech, Austrii, Izraelu, Włoszech, Litwie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Czachach, Szwecji, Norwegii, Danii, a nawet USA, Malezji i Japonii.

W 2015 Goran podzielił się na 3 odrębne spółki: Goran, Timber-Tech oraz Gorantech. Celem podziału był dalszy rozwój na dużą skalę wszystkich działów produkcyjnych.

Timber-Tech produkujący klejonkę niezbędną do produkcji stolarki okiennej oprócz stabilnej już pozycji na rynku krajowym rozwija się prężnie w exporcie.  

Goran będący przez lata jednym z leaderów wśród producentów stolarki drewnianej nadal pozostaje w czołówce producentów, lecz w ostatnich latach skoncentrował się głownie na kompleksowych inwestycjach w kraju i za granica.  Atutem Gorana docenianym wśród klientów jest specjalistyczny dział technologi, który zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem nowych technologi, zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz badaniami stolarki.  Tam, gdzie konkurencja „podnosi białą flagę” Goran  jest w stanie pomóc i rozwiązać problem architekta, projektanta czy inwestora.

 
gorantech, okna nowej generacji, okna z przyszłością, okna i drzwi na lata

Najmłodszym ”członkiem rodziny”  jest Gorantech, który de facto  zajmuje się produkcją stolarki PVC oraz wdrażaniem najnowszych technologi w tym segmencie stolarki. Gorantech, którego 80 % produkcji jest exportowane do Włoch, specjalizuje się w niebanalnych rozwiązaniach technicznych.

 

Gorantech

Gorantech - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Biała Niżna 441 33-330 Grybów

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 18 440 84 00