rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Przedsiębiorstwo Austrotherm Sp. z o.o. powstało w 1993 r. i  wchodzi w skład austriackiego koncernu SiH.

Już od 24 lat firma jest liderem w branży materiałów termoizolacyjnych ze styropianu. Hasło „Styropian dla wymagających” zagrzewa każdego dnia pracowników, inżynierów, konstruktorów do poszerzania  oferty, wytwarzania nowatorskich materiałów do ocieplania budynków.


Koncern oferuje wysokie standardy jakości, równocześnie prowadząc produkcję w możliwie najbardziej przyjazny dla środowiska sposób.
Austrothern bardzo dba o swoich pracowników o czym świadczy bezpieczne środowisko pracy , a także organizowanie i prowadzenie mnóstwa instruktaży i szkoleń.


W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór produktów do termoizolacji. Technologia produkcji zapewnia o dokładności i stabilności wymiarów, równości kątów, idealną spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie wyroby marki podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności.


Firma wyróżnia się na rynku solidną obsługą oraz szybkimi i punktualnymi dostawami. Rozległe kontakty ze sprawdzonymi firmami transportowymi umożliwiają przewóz produktów w dogodnym terminie oraz w podane przez Państwa miejsce.


O doskonałości przedsiębiorstwa świadczą liczne nagrody, jak m. in.: Laur Konsumenta 2016, tytuły Budowlanej Marki Roku w latach 2013-2016 czy cztery Medale Europejskie za produkty Austrotherm EPS Fassada Premium, Austrotherm EPS 035 Expert, Austrotherm FPP Deska elewacyjna oraz Austrotherm EPS Fassada Premium Reflex.

 
Austrotherm,materiały termoizolacyjne ze styropianu Austrotherm,materiały termoizolacyjne ze styropianu

Austrotherm

Austrotherm - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Chemików 1 32-600 Oświęcim

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 33 844 70 40

Fax: +48 33 844 70 52