rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie. Jesteśmy liderem w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych i innowacyjnych rozwiązań dachowych. Nasze marki są znane i cenione na całym świecie.
 
Na terenie naszego kraju posiadamy 3 fabryki. W Olkuszu (woj. małopolskie) i Chojnicach (woj. pomorskie) mieszczą się zakłady produkcyjne dachówek cementowych, natomiast w Widziszewie (woj. wielkopolskie) zlokalizowana jest od 2012 roku jedna z najnowocześniejszych w Europie fabryk dachówek ceramicznych. Powstaje w niej jeden z najpopularniejszych modeli dachówek ceramicznych – TITANIA.
 

 
 


Należymy do międzynarodowego koncernu Etex Group, jednego z największych holdingów działających na rynku materiałów budowlanych. Koncern został założony w 1905 roku w Belgii i obecnie obejmuje swoim zasięgiem wszystkie kontynenty, dostarczając najwyższej jakości materiały budowlane na rynki całego świata.
 
Ponad 100-letnie doświadczenie,  długa historia stabilnego wzrostu, podejmowanie optymalnych zróżnicowanych działań o szerokim zasięgu geograficznym czyni nas solidną grupą o długiej i barwnej historii.
 

Naszym priorytetem jest utrzymanie pozycji lidera w dziedzinie ekologicznych, bezpiecznych i zrównoważonych rozwiązań budowlanych oraz solidnego i profesjonalnego partnera w realizacji wszelkiego rodzaju projektów budowlanych.Wiedza, praktyka i doświadczenie to cechy wyróżniające każdego dobrego specjalistę dlatego Akademia CREATON Polska to wyjątkowa inicjatywa edukacyjna skierowana do przedstawicieli branży budowlanej: dekarzy, cieśli, architektów i konstruktorów, a także handlowców i inwestorów. Powstała w trosce o pełne zadowolenie i bezpieczeństwo użytkowników pokryć dachowych oraz elewacji wytwarzanych przez koncern przez Etex Group.