rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Galeco Sp. z o.o. powstała w roku 1996. Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Galeco jest jedną z firm działających i rozwijających się w grupie biznesowej GALECO Rainwater Technology.
 

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów odprowadzania wody deszczowej - w skrócie: systemów rynnowych. Naszymi flagowymi produktami są: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco DECOR.
Zaczynaliśmy swoją działalność od importowania systemów rynnowych PVC, by z czasem zacząć produkcję pod własną marką. Bogata oferta Galeco jest wynikiem licznych doświadczeń zbieranych przez cały okres działalności, jak również skrupulatnie przeprowadzanych badań marketingowych. Dzięki zwróceniu bacznej uwagi na potrzeby klientów i wyjściu im naprzeciw, firma znalazła się w czołówce producentów systemów orynnowania w Polsce.W swojej ofercie proponujemy system Galeco PVC - najstarszy produkt w naszej ofercie. Galeco STAL ze stali powlekanej, to produkt odnoszący spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych. Oferujemy również ekonomiczny system stalowy Galeco LUXOCYNK, a najnowszym "dzieckiem" jest system Galeco BEZOKAPOWY. Naszą oferte uzupełnia Galeco DECOR - podsufitka dachowa na najwyzszym poziomie jakościowym.

Galeco

Galeco - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Uśmiechu 1 32-083 Balice k/Krakowa

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 12 258 32 00

Fax: +48 12 258 32 01