rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Dział Klimatyzacji Samsung Electronics Polska oferuje pełną gamę systemów klimatyzacji komfortu, bezpośredniego odparowania takich jak urządzenia ścienne monosplit serii RAC, CAC monosplit do zabudowy, układy multi FJM oraz rozbudowane systemy klimatyzacji ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego DVM (dostępny system z odzyskiem ciepła, możliwość współpracy z zewnętrznymi chłodnicami freonowymi do central wentylacyjnych).

 



W sprawie cen urządzeń prosimy o kontakt z najbliższym Dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych Samsung.
 

 
  Zapraszamy do naszego centrum serwisowego

 


DOM SERWIS P.H.U. Mirosław Kalinin
tel. +48 48  321 36 80
Pn-Pt 8.00-16.00
samsung@domserwis.pl

Samsung

Samsung - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Postępu 14 02-674 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

Cała Polska

Tel:

Oddziały firmy:

Netklima SP. Z O.O

Ciołkowskiego 165/b 15-516 Białystok

www.netklima.pl

kontakt@netklima.pl

85 732 16 25

Systherm Białystok

Octowa 8 15-399 Białystok

www.systherm.pl

bialystok@systherm.pl

(85) 742 46 00

Klimazbyt Gdańsk

Marynarki Polskiej 75 80-557 Gdańsk

www.klimazbyt.pl

gdansk@klimazbyt.pl

(58) 342 47 27

Klimazbyt SP. Z O.O

Zwycięstwa 252 81-540 Gdynia

www.klimazbyt.pl

klimazbyt@klimazbyt.pl

58 668 57 90

Clima Komfort SP Z O.O.

Droga Jeziorna 6 86-300 Grudziądź

www.climakomfort.pl

klimatyzacja@climakomfort.pl

56 462 23 21

Systherm Kalisz

Skaszewska 4 62-800 Kalisz

www.systherm.pl

kalisz@systherm.pl

(62) 760 30 70

Systherm Katowice

Dulęby 8 40-833 Katowice

www.systherm.pl

katowice@systherm.pl

(32) 270 50 32

MTM Serwis

J.Poniatowskiego 11 05-230 Kobyłka

www.firmamtm.pl

biuro@firmamtm.pl

(22) 353 11 11

Systherm Koszalin

Słowiańska 6 75-846 Koszalin

www.systherm.pl

koszalin@systherm.pl

(94) 340 25 39

Neoklima Sp.z o.o.

30-390 Zawiła 56 Kraków

http://neoklima.pl/klimatyzacja-samsung/

info@neoklima.pl

12 265 55 85

KLIWEKO BIURO TECHNICZNO-HANDLOWE

Zawiła 22 30-442 Kraków

www.kliweko.com.pl

freon@kliweko.com.pl

12 262 44 56

EKO-SANIT SP. Z O.O. S.K.

Inżynierska 8 20-484 Lublin

www.eko-sanit.pl

lublin@eko-sanit.pl

81 744 12 41

Systherm Lublin

Inżynierska 8 20-484 Lublin

www.systherm.pl

lublin@systherm.pl

(81) 527 01 60

Klimazbyt Łódź

J.Piłsudzkiego 92 92-202 Łódź

www.klimazbyt.pl

lodz@klimazbyt.pl

x

Fabryka Klimatu hurt s.c.

Sprzętowa 2 10-467 Olsztyn

www.fabrykaklimatu.pl

marcin@fabrykaklimatu.pl

(89) 532 13 05

Klimazbyt Olsztyn

Lubelska 36 10-403 Olsztyn

www.klimazbyt.pl

olsztyn@klimazbyt.pl

(89) 534 14 93

Systherm Olsztyn

Budowlana 2 10-424 Olsztyn

www.systherm.pl

olsztyn@systherm.pl

(89) 539 94 12

Systherm CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA

Wincentego 7 61-003 Poznań

www.systherm.pl

biuro@systherm.pl

61 850 75 00

HOLDER Michał Kowalczyk

Sokalska 6 61-324 Poznań

www.holder.pl

holder@holder.poznan.pl

61 650 29 840

Klimazbyt Rumia

Grunwaldzka 16 84-230 Rumia

www.klimazbyt.pl

rumia@klimazbyt.pl

58 5733 42 82

EKO-SANIT -Rzeszów

T. Boya-Żeleńskiego 25 35-105 Rzeszów

www.eko-sanit.pl

rzeszow@eko-sanit.pl

(17) 853 03 32

ADR Group Sp.z o.o.

Młyńska 4 64-500 Szamotuły

www.adr-group24.eu

biuro@adr-group24.eu

(61) 30 73 166

Systherm Szczecin

Sanocka 39 71-083 Szczecin

www.systherm.pl

szczecin@systherm.pl

+48 91 48 48 221

Fabryka klimatu Mariusz Szerszeń

Przemysłowa 21 12-100 Szczytno

www.fabrykaklimatu.pl

mariusz@fabrykaklimatu.pl

89 624 85 23

Klimazbyt Toruń

Chrobrego 145/147 87-100 Toruń

www.klimazbyt.pl

torun@klimazbyt.pl

(56) 623 15 96

EKO-SANIT - Warszawa

Odlewnicza 4 03-231 Warszawa

www.eko-sanit.pl

warszawa@eko-sanit.pl

22 675 26 59

Klimazbyt Warszawa

Instalatorów 9 02-237 Warszawa

www.klimazbyt.pl

warszawa@klimazbyt.pl

(22) 255 70 10

AIR 4 YOU

Powsińska 48 02-903 Warszawa

www.air4you.pl

agnieszka.rudnik@air4you.pl

22 842 42 20

WTB System Sp.z o.o.

M.Śniegockiego 24 52-414 Wrocław

www.wtbsystem.pl

przemyslaw.terlikowski@wtbsystem.pl

x

Hurtownia Wentylacyjna PEFRA Sp. z o.o.

Otyńska 8 54-426 Wrocław

www.pefra.pl

biuro@pefra.pl

(71) 355 32 84