rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


GRUPĘ INSTAL-KONSORCJUM -pierwsze w Polsce konsorcjum hurtowni działających w branży techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

Naszą działalność rozwijamy w oparciu o budowanie relacji nie tylko z producentami towarów, ale przede wszystkim z Klientami naszych hurtowni wdrażając innowacyjne przedsięwzięcia. Obecna pozycja na rynku została wypracowana w oparciu o kluczowe umiejętności i zasoby, które stanowią o sukcesie naszej organizacji. Do najważniejszych czynników sukcesu GRUPY należą m.in.:- ogólnopolska sieć sprzedaży - na wielu rynkach lokalnych hurtownie posiadają znaczący udział w rynku,- oferta handlowa - rocznie podpisujemy w imieniu hurtowni około 100 umów handlowych z największymi producentami towarów z branży techniki grzewczej i sanitarnej,- działalność marketingowa - oprócz działań public relations rozwinęliśmy dla Klientów naszych hurtowni unikalny Internetowy System Dystrybucji towarów (ISD), markę domową QIK, program marketingowy Partner INSTAL-KONSORCJUM (PIK); podpisujemy również umowy korporacyjne z dostawcami usług, obniżając koszty działalności naszych hurtowni oraz ich Klientów.

Dziś firma, która chce odnosić sukcesy na konkurencyjnym rynku, musi posiadać nie tylko dobrą strategię, ale przede wszystkim zdolność do jej rzeczywistej realizacji. Nasz dynamiczny rozwój oraz pozycja na rynku potwierdza te zdolności. Jesteśmy organizacją innowacyjną, nastawioną przede wszystkim na realizację potrzeb naszych Klientów. W najbliższym czasie przygotujemy kolejne projekty, które, mamy nadzieję, utrwalą naszą przewagę konkurencyjną na rynku techniki grzewczej i sanitarnej w Polsce.

INSTAL-KONSORCJUM

INSTAL-KONSORCJUM - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Krakowska 29 50-424 Wrocław

 

-Zobacz na mapie-

dolnośląskie

Tel: +48 71 346 99 99