rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

OgrodyProtan to norweska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzymy i dostarczamy membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne.

Nasza główna siedziba mieści się w Drammen w Norwegii. Zatrudniamy ponad 650 pracowników w 15 krajach, a całkowity obrót grupy wynosi ponad 1,2 mld koron norweskich.

Specjalizujemy się głównie w pokryciach i membranach dachowych. Dostarczamy również spersonalizowane, elastyczne przewody wentylacyjne do prowadzenia powietrza w kopalniach i tunelach. Ponadto oferujemy wielofunkcyjne tekstylia techniczne o szeregu zastosowań. Protan jest także jednym z największych wykonawców w Skandynawii.


Siedziba firmy Protan


Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu Protan opracowuje innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb światowego rynku i surowych warunków klimatycznych. Bliska współpraca z klientami i dostawcami pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy techniczne, środowiskowe i kadrowe. To z kolei powiększa nasze doświadczenie i wiedzę, co oznacza, że możemy oferować elastyczne i personalizowane rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymogów, niezależnie od tego, czy nasz klient potrzebuje przyjaznego środowisku, wodoszczelnego dachu, systemu wentylacji w surowych warunkach środowiskowych, czy innej ochrony. 

PROTAN POLSKA Sp. z o.o.

PROTAN POLSKA Sp. z o.o. - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Ostrobramska 101a 04-041 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 825 37 03

Oferta PROTAN POLSKA Sp. z o.o.: