rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


FCOM - poprawiamy komfort termiczny

 
Naszym celem jest podnoszenie komfortu termicznego i poprawianie poziomu izolacji budynków poprzez dostarczanie wysokiej jakości, innowacyjnych produktów zabezpieczających przed stratami ciepła. Jesteśmy producentem farby termoizolacyjnej, termoizolacyjnej masy uszczelniającej oraz gruntu do ścian. Nasze wyroby sprzedajemy pod marką GoTherm®.  Mamy również na względzie zmiany klimatyczne, które zachodzą na naszej planecie. Właśnie dlatego dbamy, aby nasze produkty były ekologiczne i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Jesteśmy polską firmą. Nasza siedziba i produkcja znajdują się w Czechowicach-Dziedzicach.
 

Naszym flagowym produktem jest farba termoizolacyjna GoTherm®, która posiada właściwości izolacji cieplnej, jest w stanie odbić nawet 90% promieniowania słonecznego. W dodatku działa przeciwgrzybiczo, przeciwpleśniowo i przeciwbakteryjnie. Na pomalowanych nią powierzchniach, nie dochodzi do skraplania wody.  Można ją stosować na wiele powierzchni w tym na tynki, metale, drewno i tworzywa sztuczne. Powłokę z powodzeniem da się użyć do izolacji termicznej budynków mieszkalnych czy domków letniskowych. Farba sprawdza się również w przemyśle - na przykład jako izolator rur z gorącymi mediami. 
 
Naszą ofertę uzupełnia termoizolacyjna masa uszczelniająca GoTherm®. Można nią wypełnić szczelny i pęknięcia, zabezpieczyć mostki termiczne. Dobrze sprawdza się do uszczelniania przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Jesteśmy również producentem gruntu do ścian GoTherm®. Został zaprojektowany, aby stanowił idealny podkład pod farbę termoizolacyjną. Jednak sprawdza się również świetnie przed malowaniem innymi farbami lub przed nałożeniem gładzi. 

Wszystkie produkty można kupić w naszym sklepie internetowym