rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

OgrodyNasza firma ma dla Państwa w ofercie różnorodne rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE). Szczególnie jednak skupiamy się na dostarczeniu kompletnych rozwiązań systemowych łączących elementy takie, jak: rekuperacja, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania wodorem oraz fotowoltaikę.

Kilkunastoletnia praca i doświadczenie w branży OZE, a także współpraca z wieloma producentami z kraju i ze świata zaowocowały powstaniem Firmy.
Nasze działania oparte są o zbierane w tym czasie doświadczenie. Dzięki temu mamy możliwość oferować Państwu najlepsze, optymalne i, co ważne, indywidualnie dobrane rozwiązania z zakresu energii słonecznej, gruntowej i powietrznej.

Przez cały czas jesteśmy też otwarci na nowe obszary działań, na nowych producentów a także na nowe projekty i badania, dzięki którym Firma ma przez cały czas szansę na rozwój a Państwu zapewnia rozwiązania, które są najbardziej satysfakcjonujące.


Obecnie przygotowujemy się do przedstawienia na rynku polskim rozwiązania skierowanego przede wszystkim do budownictwa pasywnego oraz energooszczędnego. Systemowe rozwiązanie austriackiej firmy PICHLER (60 lat doświadczenia), które przy pomocy jednego urządzenia PKOM4 zapewni w budynkach i mieszkaniach do 150 m2: wentylację z odzyskiem ciepła (rekuperacja), ogrzewanie i chłodzenie oraz produkcję ciepłej wody użytkowej (CWU).