rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


 


Firma Alufactory Group Sp. z o.o. wywodzi się z firmy Alufactory Sp. z o.o., która powstała w 2008r. i zajmuje  się szeroko pojętą obróbką różnych materiałów, z których wykonywane są prototypy podzespołów maszyn i urządzeń. Firma Alufactory Group zajmuje się produkcją stolarki aluminiowej, korzystając przy tym z najnowszych i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, począwszy oprogramowania a skończywszy na parku maszyn i urządzeń.
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników produkcyjnych oraz technologów - specjalistów od projektowania skomplikowanych konstrukcji.
Współpraca pomiędzy obiema firmami pozwala na szybkie i sprawne rozwiązywanie trudnych zagadnień z zakresu produkcji oraz montażu nietypowych konstrukcji.

Wszystkie posiadane przez nas urządzenia produkcyjne są sterowane numerycznie za pomocą rozbudowanego systemu operacyjnego, który służy do wykonywania ofert, programowania produkcji jak również zamówień i optymalizowania stanów magazynowych, co skutkuje doskonałą kontrolą nad całym procesem produkcyjnym.

Posiadamy certyfikat ognioodporności, dzięki czemu możemy produkować okna i drzwi w klasach EI30 oraz EI60. Korzystamy z nowoczesnych systemów fasadowo-okienno-drzwiowych firm ALUPROF oraz PONZIO, z których  wykonujemy drzwi wewnętrze oraz zewnętrzne, okna, drzwi przesuwne, fasady, ogrody zimowe, ścianki działowe, szklane balustrady i systemy oddymiające. W naszych rozwiązaniach  stosujemy również zaawansowaną automatykę pozwalającą na sterowanie i kontrolę  dowolnych produkowanych przez nas konstrukcji oraz współpracującą z systemami domów inteligentnych. Dzięki naszym rozwiązaniom zyskujemy coraz to większe uznanie wśród stale powiększającego się grona naszych Klientów.

Alufactory Sp. z o.o.

Alufactory Sp. z o.o. - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Ludowa 47 56-100 Wołów

 

-Zobacz na mapie-

Cała Polska

Tel: +48 735 989 898