rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


AS Energy postawiła na współpracę z wielkimi i renomowanymi producentami. Okazało się, że na trudnym i wymagającym rynku ta strategia przyniosła sukces. Dziś AS Energy jest jedną z przodujących marek w Polsce. I ciągle się rozwija, nastawiając się obecnie na budowę Programu Partnerskiego dla zainteresowanych współpracą sprzedażową. 

Ostatnie lata były bezprecedensowe na polskim, ale także światowym rynku OZE. Każdy kolejny rok przynosił rekordy zamontowanej fotowoltaiki. Obecna kryzysowa sytuacja w nieodnawialnych źródłach energii, związana z wojną w Ukrainie, ale także zmianami klimatycznymi, z pewnością zmusi energetykę do jeszcze większego zaangażowania w OZE. I tutaj widzimy swoją szansę na jeszcze dalszy rozwój – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy AS Energy.  


Siedziba firmy As Energy

Fotowoltaika ma przyszłość
Choć marka AS Energy powstała w 2019 r., to jej właściciel – firma RuckZuck ma kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie. Od początku zdecydowała się skierować ofertę produktów fotowoltaicznych przede wszystkim do sektora B2B: instalatorów fotowoltaiki, sklepów i hurtowni z produktami fotowoltaicznymi, projektantów, czy firm, które chcą zamontować u siebie instalację PV. 
Postawiła także na współpracę z wielkimi i renomowanymi producentami. Panele fotowoltaiczne dostarczają firmy Jinko Solar, jeden z największych dostawców PV na świecie, Sharp, który wyspecjalizował się w bardzo wielu zaawansowanych technologicznie produktach, Luxor Solar, renomowana firma z siedzibą w Stuttgarcie, która wytwarza moduły fotowoltaiczne premium od 2007 roku oraz Austa Solar. 
Falowniki pochodzą z Solis, która uchodzi za najlepszą markę tych urządzeń według międzynarodowego instytutu badawczego EuPD Research. 
Konstrukcje dachowe do montażu instalacji fotowoltaicznych produkuje firma K2. Wszystkie produkty opracowuje we własnym dziale rozwoju. Z kolei konstrukcje naziemne do montażu paneli fotowoltaicznych zakotwiczone w podłożu niczym system korzeniowy drzewa proponuje włoska firma Tree System. 
Do efektywnego funkcjonowania wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej niezbędne są odpowiednie akcesoria elektryczne. W tego typu produktach ważne jest, aby rozwiązania zagwarantowały ekonomiczne i bezpieczne zasilanie instalacji, dlatego AS Energy współpracuje w tym zakresie z renomowanymi dostawcami. Oprócz systemów związanych z fotowoltaiką, AS Energy oferuje także klimatyzatory i pompy ciepła Kaisai.  

Wybór największych i najbardziej renomowanych dostawców na świecie gwarantuje wysoką klasę i niezawodność proponowanych przez AS Energy rozwiązań. Klient otrzymuje także gwarancję na produkty. Nie mamy problemów z płynnością dostaw, co przytrafiło się wielu firmom jesienią 2021 r. Towar znajduje się w magazynie na terenie Polski, dzięki czemu zamówienia możemy realizować szybko i sprawnie. Klienci otrzymują kompleksową obsługę i fachowe doradztwo zarówno podczas projektowania, jak i składania oferty. Regularnie organizowane są też szkolenia dla instalatorów, podczas których AS Energy dzieli się wiedzą techniczną oraz doradza rozwiązania, które staną się istotnymi ułatwieniami – dodaje Katarzyna Śliwińska.

Interesujący Program Partnerski
Ponieważ AS Energy nadal dynamicznie się rozwija, wprowadziła specjalny Program Partnerski dla  zainteresowanych rozwojem, rozszerzeniem swojej działalności a przede wszystkim dla szukających możliwości zwiększenia swoich dochodów. – Oferujemy w ramach Programu  czytelny system wynagrodzeń i prowizji, przy czym nie wymagamy od uczestników inwestowania w towar, czy powierzchnię magazynową. Po podpisaniu odpowiedniej umowy oczekujemy tylko zdobywania klientów na produkty fotowoltaiczne, a proces obsługi i wysyłkę towaru bierzemy na siebie – wyjaśnia Katarzyna Śliwińska. 
Uczestnicy Programu mogą liczyć na przejrzyste zasady współpracy, wsparcie w zakresie wiedzy o produktach PV oraz doradztwo techniczne. 


Fotowoltaika

AS Energy to marka działająca na rynku odnawialnych źródeł energii, która oferuje wszystkie potrzebne elementy do montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie. Dzięki współpracy ze światowymi liderami sektora energetyki słonecznej (K2, Jinko Solar, Austa Solar, Luxor Solar, Solis, Sharp, Tree System, Kaisai) proponuje szeroki wybór komponentów najwyższej jakości. Oferta produktowa skierowana jest do klientów biznesowych: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych.