rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

OgrodySYSTEM ELEWACYJNY THERMOLAM


Technologia THERMOLAM to oryginalna i nowoczesna metoda wytwarzania najnowszej generacji paneli termoizolacyjnych do pokrycia ścian zewnętrznych budynków. Elewacje THERMOLAM to najnowsza technologia, rewelacyjna jakość i zachwycająca estetyka. Otrzymujemy zarówno ciągłość izolacji bez mostków termicznych jak i bardzo dobrą izolacyjności przy mniejszej grubości ściany!
 

 

Panele elewacyjne THERMOLAM

to połączenie wyjątkowej elegancji i piękna spieków kwarcowych z wyjątkowo dobrym ociepleniem i prostym systemem do mocowania ich na elewacji obiektu jako elewacja niewentylowana. System elewacyjny wytwarzany jest fabrycznie, w warunkach gwarantujących jakość, powtarzalność parametrów. Lekka konstrukcja ok 16 kg/m2.
 
Panele systemowe THERMOLAM pokryte są płytami ze spieków kwarcowych z warstwą termoizolacyjną o grubości 12 - 15 cm, co zapewnia im bardzo dobry współczynnik strat cieplnych U < 0,18 – 0,15 W/m2K.  Konstrukcja zapewnia brak mostków termicznych. Jest możliwe takie przygotowanie paneli, aby powstał dom pasywny.
To co obecnie jest niezmiernym atutem paneli to ich rewelacyjnie łatwy montaż na fasadzie budynku co powoduje, że czas wykonania elewacji jest zdecydowanie krótszy niż przy innych rozwiązaniach technologicznych. Ze względu na rosnące koszty robocizny zaczyna to być coraz bardziej istotne w Polsce i za granicą.
 

Elewacja jest wiecznotrwała

odporna na wszelkie narażenia eksploatacyjne, w 100% jest odporna na wilgoć, plamy, zarysowania, graffiti, mchy, pleśń, promieniowanie UV itp. W rejonach nadmorskim jej ogromnym walorem jest odporność na sól rozpyloną w powietrzu.
 
Pragniemy też zwrócić uwagę, że oprócz jakości i estetyki bardzo ważna jest dla nas kwestia ochrony środowiska. Wymiana i modernizacja izolacji termicznych przestarzałych i niewydajnych jakościowo jest najtrwalszą i najlepszą metodą zniwelowania strat energii cieplnej a co za tym idzie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. THERMOLAM to panele umożliwiające uzyskanie najwyższej jakości izolacji termicznej, co w epoce walki ze zjawiskiem efektu cieplarnianego i koniecznością ograniczania emisji dwutlenku węgla do atmosfery ma kluczowe znaczenie.

Nasze panele nie są jedynie materiałem budowlanym. Stanowią kompletny system do pokrywania i wykańczania wszystkich typów obiektów, a kierujemy je przede wszystkim dla odbiorców z segmentów:
  • budownictwo mieszkaniowe
  • budownictwo obiektów użyteczności publicznej
  • budownictwo obiektów sportowych.


Firmę tworzy zespół ludzi związanych z rynkiem izolacji termicznych od 2009r.

Innowacyjne Elewacje

Innowacyjne Elewacje - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

ul. Poznańska 129/133, bud. C 05-850 Ożarów Mazowiecki

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 530 240 824