rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Od 2014 roku z sukcesem dostarczamy dobrą energią za sprawą wysokiej jakości praktycznych szkoleń dla instalatorów systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, f‑gazów oraz innych specjalizacji OZE.
Centrum szkoleniowe ATUM jest jednym z pierwszych ośrodków szkolących jaki powstał w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii. Ponad 7 letnie doświadczenie organizacji szkoleń i kursów w ATUM sprawia, że ośrodek doskonale wie jak dobrać ofertę szkoleń instalatorskich, doradczych, rozwojowych dla każdego klienta niezależnie od doświadczenia jakie posiada.

Od momentu powstania Centrum Szkoleń ATUM przeszkoliliśmy ponad 5000 specjalistów w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Szkoląc koncentrujemy się wyłącznie na praktycznych aspektach. Dbamy o to, aby instalatorzy sprawnie mogli rozpocząć pracę w branży oraz stale rozwijali się za sprawą specjalistycznych szkoleń i doradztwa branżowego.Co wyróżnia firmę na tle konkurencyjnych ofert na rynku?
  • Wsparcie techniczne
Absolwenci szkoleń w ATUM mają ciągły dostęp do wykładowców i mimo ukończonych szkoleń zawsze są chętni do pomocy. ATUM posiada autorskie pracownie OZE, w których uczy jak prawidłowo i bezpiecznie montować oraz serwisować instalacje u ich przyszłych klientów.
  • Kalendarze szkoleń
Stałe terminy szkoleń i cykliczne warsztaty, sprawiają, iż można bezpiecznie planować uzyskanie uprawnień.
  • Atrakcyjne systemy płatności
Wygodne dokonywanie rezerwacji na szkolenie, dzięki innowacyjnemu w branży szkoleniowej systemowi płatności online.Dodatkowo, możliwość skorzystania z niskooprocentowanego kredytu ratalnego sprzyja podejmowaniu decyzji o inwestowaniu we WŁASNY rozwój i zdobyciu zawodu.System rabatowania dla Absolwentów szkoleń, którzy po powrocie do Centrum Szkoleń ATUM otrzymują zniżki na kolejne usługi.

Możliwość finansowania szkoleń i kursów za pomocą dostępnych programów wsparcia.Pełna oferta szkoleń dostępna TUTAJ