rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich, w tym również dla dachów zielonych. Przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości membrany dachowe i elewacyjne oraz systemowe akcesoria do ich montażu.
 
Grupa Dorken działa międzynarodowo i posiada oddziały oraz przedstawicieli handlowych w wielu państwach świata, jednak wciąż pozostaje firmą rodzinną o bogatej, ponad 125-letniej tradycji. W Polsce funkcjonuje od 1992 r., a z jej rozwiązań korzystają wykonawcy, architekci i sprzedawcy detaliczni, którzy na co dzień zajmują się tematyką konstrukcji dachów skośnych czy zielonych, ale także renowacją dachów w obiektach zabytkowych.


Firma stawia na jakość, innowacyjność i troskę o środowisko. Jej produkty zostały wykorzystane w realizacjach znanych na całym świecie oraz tych rozpoznawalnych lokalnie w Polsce. Wśród nich można wymienić budowę Sky Parku w Bratysławie (projekt pracowni Zahy Hadid) czy remont dachu Bazyliki Mariackiej w Gdańsku.
 
Dorken angażuje się we współpracę ze środowiskiem akademickim i sukcesywnie prowadzi wykłady, webinaria i szkolenia dla studentów polskich uczelni, a zwłaszcza kierunków takich jak budownictwo czy inżynieria środowiska.