... lux

Wobet-Hydret

ul. Wola Grzymkowa 25a, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Wykonawca

Charakterystyka firmy

Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ścieków, firmę Wobet-Hydret, z siedzibą w Woli Grzymkowej i Aleksandrowie Łódzkim (koło Łodzi). Jej mottem od samego początku było: "Polska myśl techniczna i Polska produkcja w trosce o nasze środowisko". Poprzez współpracę z polskimi placówkami badawczymi i instytutami naukowymi, zaangażowanymi w sprawy oczyszczania ścieków, znacząco rozwinęliśmy technologię produkcji zbiorników na ścieki z polietylenu oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN-EN.Sukcesywnie zwiększane doświadczenie oraz stały rozwój działu technologicznego umożliwił producentowi oczyszczalni ścieków stopniowe wprowadzenie nowych wyrobów i rozszerzanie zakresu oferty. W związku z ciągłym wzrostem wymagań rynkowych zmodyfikowaniu uległo zaplecze produkcyjne, które obecnie umożliwia kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, projektowanie oraz instalację.


Obecnie jako znany łódzki producent oczyszczalni ścieków działąjący na terenie całej Polski i za granicą, oferujemy Państwu różnorodne warianty oczyszczalni dla domów jednorodzinnych, jak i dla szkół, obiektów wczasowych czy nawet małych osiedli. Na wszystkie oferowane oczyszczalnie ścieków posiadamy atesty higieniczne oraz aprobaty techniczne. Wartym podkreślenia jest fakt, iż nasze przedsiębiorstwo stanowi inicjatywę całkowicie polską, opartą wyłącznie o autorską myśl techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem. W swojej działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm.


Nasze oczyszczalnie ścieków biologiczne i drenażowe, oraz produkty powiązane (szamba szczelnie, studnie kanalizacyjne, studnie wodomierzowe), zyskały uznanie zarówno u odbiorców krajowych jak i zagranicznych, a w naszym dotychczasowym dorobku zgromadziliśmy w sumie ponad trzydzieści nagród i wyróżnień. Obecną ropoznawalność marki zawdzięczamy jakości naszych produktów, którą utrzymujemy nieprzerwanie na najwyższym poziomie. Za sprawą szerokiego zaplecza technicznego możemy również modyfikować ofertę względem indywidualnych wymagań Klienta. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni wobec renomowanych firm polskich jak i zagranicznych w tej branży.

Znajdź nas

Wobet-Hydret

ul. Wola Grzymkowa 25a, 95-070 Aleksandrów Łódzki

+48 42 712 20 60

www.wobet-hydret.pl

info@wobet-hydret.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy