Strona główna Pasywny budynek Katalog firm
... lux

Zymetric

ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Organizator spotkań

Projektant

Charakterystyka firmy

ZYMETRIC to doświadczony dystrybutor urządzeń i rozwiązań HVAC działający na rynku polskim od ponad 15 lat. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży dostarczamy niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Ponadto zapewniamy profesjonalne wsparcie projektowe i inwestycyjne, poparte licznymi referencjami z Polski i świata.Urządzenia

Dystrybuujemy urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne Midea. To wiodąca marka na rynku HVAC, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje z całego świata. Koncern Midea od zawsze stawiał na wysoką jakość i najwyższą technologię, dlatego produkty tej marki nie mają sobie równych na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.Marka własna pomp ciepła ZYMETRIC:

Seria FLAME – pompy ciepłą typu split o klasie efektywności energetycznejA+++ pracującew szerokim zakresie temperatur zewnętrznych. System zapewnia ogrzewanie, chłodzenia oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej w budynkach wielkokubaturowych o mocy grzewczej nawet do 280 kW.


Nowoczesne rozwiązania technologiczne Midea, podzielone zostały na serie:

  • Midea HOME Comfort - grupa urządzeń typu split, przeznaczonych do mieszkań i domów, o wydajności do 7,0 kW;
  • Midea MULTI Comfort, zestawy multi-split oraz pracy symultanicznej, to wydajne i elastyczne układy klimatyzacji, obejmujące swoim działaniem kilka pomieszczeń;
  • Midea BUSINESS Comfort - szeroka gama profesjonalnych urządzeń, przeznaczonych dla lokali usługowych, sklepów, serwerowni, biur itp., o wydajności do 16,0 kW;
  • Midea VRF - elastyczne systemy dedykowane do pracy w różnych aplikacjach (apartamenty, biurowce, hotele, galerie handlowe itd.), sterowane przez BMS lub własne inteligentne aplikacje.

Urządzenia są objęte 7-letnią gwarancją.


 

Szkolenia autoryzacyjne:

Certyfikowane szkolenia dotyczące montażu, obsługi oraz serwisowania urządzeń marki Midea prowadzone są przez specjalistów HVAC. Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie w Markach. W ofercie mamy także szkolenia on-line oraz wyjazdowe w różnych miastach na terenie Polski.


Profesjonalna kadra:

Firma ZYMETRIC zatrudnia doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych w całej Polsce. Doradcy przechodzą cykliczne szkolenia techniczne, dzięki czemu reprezentują najwyższy poziom wiedzy na temat urządzeń i proponowanych rozwiązań HVAC.

 

Znajdź nas

Zymetric

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy