rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 231
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Kolejny ENEX z jeszcze bogatszą ofertą
Już od 26 do 27 lutego w Targach Kielce odbywać się będą targi ENEX i ENEX Nowa Energia. Zadebiutuje na nich I Salon Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Udział w imprezie zapowiedzieli również wystawcy z Chin, Niemiec oraz Czech.
Śnieżka Winter Cup – zimowe zmagania zakończone
Przez ostatnie dwa miesiące – w ramach Śnieżka Winter Cup – na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy młodzi piłkarze rywalizowali o miano najlepszych w swoim roczniku. W rozgrywkach udział wzięło ponad 1000 zawodników z 70 drużyn z trzech województw. Kolejne piłkarskie zmagania już za kilka miesięcy – w letniej odsłonie turnieju.
Mocne wejście branży budowlanej w 2020 rok dzięki MONTERIADZIE – wywiad z Edmontem, bohaterem kampanii „DOBRY MONTAŻ”
Podaj cegłę, podaj cegłę, zbudujemy nowy dom, na miarę naszych marzeń – śpiewała w latach 80., z butą w głosie, Izabela Trojanowska, bo to były trudne czasy.
Arbet na konferencj ICiMB
Konferencja ICiMB czyli Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych to kolejne cykliczne wydarzenie, które organizuje ten podmiot.
Akademia Krispol przeszkoliła już 600 ekspertów
Uruchomiona na początku roku 2019 roku Akademia Eksperta KRISPOL, przeszkoliła już ponad 600 ekspertów. Przedsiębiorstwo podkreśla, że na zadowolenie inwestora, który odwiedza sieć salonów KRISHOME lub Punkty Partnerskie, znacznie wpływa wiedza Doradcy Techniczno-Handlowego, a także jakość świadczonych usług montażu.
Najwyższa jakość produktów potwierdzona kolejny raz certyfikatem Eurovent
Produkty marki Lindab i Centrum Klima, kolejny rok z rzędu, uzyskały prestiżowy certyfikat Eurovent. Otrzymanie tego certyfikatu to potwierdzenie jakości naszych produktów i zgodności wszystkich procesów ze standardami Norm Europejskich.
Co się kryje w szybie?
Szyby odgrywają w oknach znacznie ważniejszą rolę niż mogłoby się wydawać. Zależy od nich nie tylko w jakim stopniu doświetlone będą wnętrza, ale także – ile energii cieplnej do nich trafi. One również wpływają na to, jaką izolacyjnością cieplną i akustyczną będzie się charakteryzowało całe okno.
5 Złotych Medali MTP. Hörmann na targach BUDMA 2020
Aż pięć Złotych Medali MTP otrzyma firma Hörmann na targach BUDMA 2020. Nagrodzone zostały segmentowe bramy garażowe o pięknych, unikatowych wzorach powierzchni Duragrain, zbudowane z aluminium i stali nierdzewnej drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid oraz nowa seria drzwi wewnętrznych Concepto DesignLine. Jury konkursowe wyróżniło także innowacyjność zamknięcia roletowego ShopRoller SR oraz przenośnej bariery antyterrorystycznej OktaBlock.
NOWOŚĆ - Elektrostatyczny filtr antysmogowy e-MOCarz do rekuperacji
Filtr elektrostatyczny e-MOCarz to nowy produkt z serii filtrów antysmogowych e-MOCarz dedykowanej do domowych systemów wentylacji mechanicznej.
Gerda: Drzwi do mieszkań 2020
Grupa drzwi metalowych GERDA to wynik ponad 20 lat doświadczeń w branży.
1 2 3 4 5 6 ... 231
Następny
Szkolenie LG - THERMA V
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»