rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 244
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
FLIR C5 - kompaktowa kamera termowizyjna nowość w Ibros
FLIR C5 to narzędzie do wykonywania inspekcji budynków, konserwacji obiektów, systemów HVAC/R, napraw elektrycznych i innych zastosowań związanych z rozwiązywaniem problemów.
Termomodernizacja 2.0. KRISPOL podpowiada, jak zdobyć środki na bramy, okna, drzwi
Rządowy program Czyste Powietrze doczekał się aktualizacji. Sporo się zmieniło - wnioski można składać online, przyspieszono rozpatrywanie zgłoszeń, więcej termomodernizujących skorzysta. Sprawdź szczegóły dotyczące stolarki otworowej.
Akademia Lindab zaprasza na webinaria
Akademia Lindab w ramach nowej formuły szkoleń zaprasza do udziału w praktycznych webinariach prowadzonych przez ekspertów Lindab.
Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny została laureatem konkursu „Firma Dobrze Widziana”
To wyróżnienie ma na celu promocję firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny. Jednym z bardzo ważnych aspektów branych pod uwagę podczas konkursu jest polityka firmy wobec pracowników. Analizowane są zasady równouprawnienia wprowadzone w strukturach wewnętrznych oraz metody komunikacji w sprawie społecznie odpowiedzialnych działań.
Szkolenia autoryzacyjne 2020 w SAMSUNG
W Samsung, bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, klientów i partnerów biznesowych jest dla nas najważniejszą wartością.
Poznańska kamienica „Żelazko” w systemach Aluprof
Dobiegły końca prace związane z rekonstrukcją i budową jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Poznania. Słynne „Żelazko” to dziś kompleks dwóch budynków mieszkalnych – zrewitalizowanej wiekowej kamienicy i nowej, współczesnej miejskiej kamienicy. W nowo powstałej części zastosowano m.in. zaawansowane technologicznie systemy aluminiowe ALUPROF.
Nowości w systemie rynnowym Lindab Rainline
Do oferty naszego flagowego systemu Lindab Rainline wprowadziliśmy nowe rozwiązania: regulowany hak rynnowy SKK oraz możliwość oferowania elementów systemu w kolorach z palety RAL.
Aluprof otwiera Bramę Miasta
Nieopodal geograficznego środka Łodzi, zaraz przy dworcu Łódź Fabryczna, kończy się budowa Bramy Miasta. Kompleks składający się z dwóch trzynastopiętrowych budynków ma być oddany do użytku pod koniec II kwartału 2020 roku. ALUPROF dostarczył na inwestycję systemy okienno-drzwiowe i fasadowe.
Niezależnie od COVID-19 prędzej czy później będziesz potrzebować nowego dachu
Jeśli budujesz lub remontujesz dom, nie możesz pozostawić go bez dachu. Być może właśnie teraz zastanawiasz się czy decydować się na nową inwestycję, biorąc pod uwagę okoliczności związane z pandemią, a może martwisz się o swoją pracę lub dochody. Prędzej czy później będziesz musiał wybrać odpowiedni dach, a teraz może być właściwy czas, aby dobrze przygotować się do tej decyzji. Niezależnie od COVID-19 prędzej czy później będziesz potrzebować nowego dachu
Nowoczesne technologie w domu – fanaberia czy konieczność?
Rozwiązania smart home zyskują w oczach inwestorów z roku na rok, również w Polsce. Szacuje się, że dziś już co trzeci nowo wybudowany dom wyposażony jest w elementy systemów domu inteligentnego.
1 2 3 4 5 6 ... 244
Następny
Napęd ProMatic za pół ceny- promocja w firmie Hörmann
Szkolenie LG - Multi V Instalacje
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»