rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 258
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Wobet-Hydret: Prototyp pod kryptonimem Orczyk 2022
Z dniem 01.04.2021r z przyjemnością możemy poinformować, że nowy dział naszej firmy, zakończył pozytywnie testy morskie prototypowej łodzi podwodnej.
SOYAL, PULAR, FAIRY DARK/SILVER – poznaj sensacyjne nowości od Gree
Rozpoczynamy wiosnę od spektakularnej premiery aż trzech nowych urządzeń, które zachwycą każdego wymagającego klienta. Nowoczesny design, bogate funkcje, najwyższa jakość wykonania i wszechstronny komfort działania.
Sztuka architektury i winiarstwa – inwestycja Lahofer w systemach ALUPROF
Winnica Lahofer to najnowsza perła architektoniczna Republiki Czeskiej i kolejna siedziba jednego z największych producentów wina na terenie Czech i Moraw. Do realizacji inwestycji Lahofer wybrał najwyższej jakości materiały – innowacyjne aluminiowe systemy fasadowe ALUPROF, a także nawiązał współpracę z architektami młodego pokolenia z międzynarodowego studia Chybik + Kristof Associated.
Isover: Webinarium dla architektów o bezpieczeństwie w budynkach drewnianych
We wtorek 13 kwietnia 2021 o godz. 11:00 odbędzie się webinarium „Jak zapewnić bezpieczeństwo pożarowe budynków w szkielecie drewnianym?” z udziałem ekspertów Saint-Gobain. Podczas webinarium po raz pierwszy zostanie zaprezentowana i omówiona opinia techniczna przygotowana przez Instytut Techniki Budowlanej na temat bezpieczeństwa pożarowego budynku.
Budowa domu w dobie pandemii. KRISPOL z kampanią #StaySafe
Aktualna sytuacja pokrzyżowała wiele planów, w tym również nie pozostała bez znaczenia dla inwestorów planujących budowę domu. Wydłużone oczekiwanie na dokumenty, przedłużające się kwarantanny i destabilizacja, ale też silniejsza niż kiedykolwiek potrzeba posiadania odpowiedniej przestrzeni dla rodziny.
Alsecco wybrało ciepłe ramki od SWISSPACER
Od 1997 roku Alsecco stawia na innowacyjną technologię i wysokiej klasy komponenty.
Aluplast wśród najlepszych pracodawców w Polsce w rankingu Poland's Best Employers 2021 opublikowanym przez Forbes
Magazyn Forbes przedstawił właśnie pierwszą edycję rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Badanie objęło 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników, spośród których wyłoniono 300 najlepszych polskich pracodawców
Konsumencki Lider Jakości: złoto dla ISOVER w X edycji
10. rok z rzędu opinie klientów zapewniły marce ISOVER pierwsze miejsce w kategorii „Systemy Dociepleń” prestiżowego programu Konsumencki Lider Jakości. Jak wynika z raportu, produkty ISOVER są kojarzone z dobrą jakością, profesjonalizmem, zadowoleniem, udaną inwestycją i odpowiedzialnością.
ALUPROF ambasadorem europejskiego projektu #BuildingLife
#BuildingLife to projekt stworzony przez organizację World Green Building Council, którego celem jest utworzenie planu działań na rzecz dekarbonizacji środowiska budowlanego i wsparcie programu pn. „Europejski Zielony Ład” (EZP). Inicjatywę tworzy 10. regionalnych green building councils oraz wybrani liderzy z sektora prywatnego, w tym ALUPROF – jeden z czołowych producentów systemów aluminiowych dla budownictwa w Europie.
Powłoka Lindab DuraFrost dostępna także dla blach aluminiowych
Kiedy w 2018 roku Lindab wprowadził do oferty możliwość wykonania stalowego pokrycia dachowego w specjalnej, jednej z najtrwalszych na rynku powłoce DuraFrost, odbiór wśród klientów i inwestorów był niezwykle pozytywny. Ta dobra reakcja klientów spowodowała, że Lindab zaoferował możliwość wykonania w tej powłoce również pokryć dachowych wykonanych z aluminium.
1 2 3 4 5 6 ... 258
Następny
Hörmann: Drzwi wejściowe ISOPRO Secur w specjalnej promocji
Szkolenie: Alu-Edukator Online - Nowości w systemach budowlanych serii MB - Aluprof&Dormakaba

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku roz…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»