rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 185
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Blachotrapez zwiększa moce produkcyjne
Nowa hala produkcyjna Bachotrapez o powierzchni 3 864 m² została otwarta w Rabce-Zdroju, głównej siedzibie lidera pokryć dachowych w Polsce.
IMMERGAS: 1 Urodziny LSI
Dla przypomnienia - rok temu firma Immergas Polska, kierując się jasną wizją i misją, wdrożyła rewolucyjny projekt zmodernizowania usługi serwisowej, mający na celu zapewnienie 100% satysfakcji klientowi końcowemu z obsługi serwisowej.
Sokółka Okna i Drzwi wspiera Konstanciński Festiwal Biegowy
Marka Sokółka Okna i Drzwi kolejny raz została partnerem Konstancińskiego Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 czerwca w Konstancinie-Jeziornie
Aluprof z potrójnym złotem
„Złoty Champion Roku 2018” i podwójny tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2018” trafiły do firmy Aluprof – czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie.
Schüco Budowlaną Marką Roku 2018
W dniu 7 czerwca 2018 roku odbyła się XIV Gala Budowlana Marka Roku, podczas której przyznano tytuły i wyróżnienia najbardziej rozpoznawalnym i cenionym markom budowlanym w Polsce. Firma Schüco International Polska została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku 2018 w kategorii Profile okienne PVC.
Wiśniowski wspiera Enea IRONMAN
Współpraca z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej, wspieranie akademii piłkarskich i międzynarodowych turniejów czy obecność na imprezach biegowych w całej Polsce to tylko niektóre inicjatywy sportowe, w jakie się angażujemy.
Drzwi aluplast smart-slide – nowa kategoria produktowa w segmencie przesuwnych drzwi tarasowych
Drzwi przesuwne smart-slide to nowa generacja w zakresie przesuwnych drzwi tarasowych, które cechują przede wszystkim doskonałe właściwości techniczne oraz komfort ich obsługi.
19. Ogólnopolski Dzień Dekarza
Setki dekarzy z rodzinami, kilkunastu znanych producentów materiałów dekarskich, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu nowych znajomości, niebanalne atrakcje dla odwiedzających – to wszystko niezmiennie od 19 lat przyciąga zainteresowanych na Ogólnopolski Dzień Dekarza.
Minister Inwestycji i Rozwoju z wizytą w firmie WIŚNIOWSKI
Minister Inwestycji i Rozwoju – Jerzy Kwieciński złożył 4 czerwca wizytę w naszej siedzibie. Obecność przedstawiciela rządu to dla nas wyróżnienie i potwierdzenie ugruntowanej pozycji na mapie polskiego biznesu.
ISOVER Nightskating Gliwice
21 czerwca 2018 roku ISOVER oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green” zapraszają na pierwszy w historii Gliwic przejazd na rolkach "ISOVER Nightskating Gliwice", imprezę rekreacyjną objętą Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.
1 2 3 4 5 6 ... 185
Następny
„Kasa w zasięgu ręki” – ruszyła loteria marki MAGNAT
ISOVER: Szkolenie z materiałów izolacyjnych

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Galeco

  Galeco Sp. z o.o. powstała w roku 1996. Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym…
  Galeco
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»