rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 215
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Wiśniowski IRONKIDS I ENEA IRONMAM 70.3- Gdynia 2019 za nami
W weekend 9 - 11 sierpnia w Gdyni po raz kolejny odbyły się jedne z najbardziej wymagających zawodów na świecie – ENEA IRONMAN 70.3. Gdynia. Ponownie byliśmy oficjalnym sponsorem tych triathlonowych zawodów w ramach swojego projektu „BE THE WINNER”. WIŚNIOWSKI IRONKIDS I ENEA IRONMAN 70.3 Gdynia
Semicon z nową umową dystrybucyjną z firmą GETELEC
Semicon podpisał umowę dystrybucyjną z francuskim producentem materiałów ekranujących i termoprzewodzących, firmą GETELEC.
Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne”
Już po raz drugi raport niefinansowy FFiL Śnieżka SA, prezentujący jej działania z obszaru zrównoważonego rozwoju, walczy o wyróżnienie w konkursie „Raporty Społeczne” organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Poza jury publikacje ocenią także internauci – głosowanie potrwa do 16 września.
Passive House Systems- Program "Czyste powietrze"
Podstawowym narzędziem programu „CZYSTE POWIETRZE” jest ulga termomodernizacyjna. Ma ona wspierać osoby, które chcą przeprowadzić termomodernizację posiadanej nieruchomości, bądź rozpoczynają budowę nowego domu z zachowaniem energooszczędnych rozwiązań. Wysokość ulgi to 53 tys. zł. Skorzystać z niej mogą osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy.
Warsztaty projektanta, czyli wiedza, praktyka, bezpieczeństwo, energooszczędność
To już ostatni moment, aby wziąć udział w Warsztatach pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych, organizowanych przez Zarząd Główny Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych. Zamknięcie rejestracji nastąpi 27 września.
30 lat marki WIŚNIOWSKI
1 sierpnia 2019 roku obchodziliśmy 30-lecie istnienia. Z tej okazji zaprosiliśmy dziennikarzy do swojej fabryki w Wielogłowach, by mogli przekonać się, czym możemy się poszczycić w całej Europie. Jesteśmy innowatorem w branży z najnowocześniejszym parkiem maszynowym w którym powstają bramy, okna, drzwi i ogrodzenia.
Nowość w ofericie MS Okna: Okno SLiM
Wykorzystanie wąskiego profilu w oknach SLiM sprawia, że nowy produkt wyróżnia się stylistyką.
Potrzeby rynku pracy rozmijają się z ambicjami polskiej młodzieży
Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, organizator kampanii pod hasłem „Zawód Przyszłości Dekarz”, działa na rzecz promocji kształcenia zawodowego młodzieży w kierunku dekarstwa. „Zawodówka” jest passe! – stwierdza wielu młodych ludzi, a do kształcenia pozostałych brakuje nauczycieli. Jak zatem zapobiec zapaści na rynku usług rzemieślniczych?
Otwarcie KRISPOL Ausstellung und Akademie w Fuldzie (Niemcy)
KRISPOL rzuca wyzwanie niemieckiemu rynkowi stolarki. Producent bram garażowych i przemysłowych z Polski uruchamia Akademię szkoleniową w Fuldzie.
BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW – wspólne przedsięwzięcie IARP i ArCADiasoft Chudzik sp. j.
Aby wyjść naprzeciw potrzebom środowiska Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz ArCADiasoft Chudzik sp. j. stworzyły program „BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW”. Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnienie BIM-u wśród architektów poprzez udostępnienie narzędzi projektowych oraz szkoleń.
1 2 3 4 5 6 ... 215
Następny
Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum 2019
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»