rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 259
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Prezes zarządu firmy Vikking -Biznesmenen roku 2020
​3 września w Dworze Woskrzenice odbyła się uroczysta gala Niedźwiedzi Biznesu 2020.
Wiśniowski: Świętujemy 5-lecie Salonów Premium
We wrześniu świętujemy 5-lecie naszych Salonów Premium. W Rudzie Śląskiej oraz w Łomiankach na ponad 2000 metrów kwadratowych można zobaczyć produkty WIŚNIOWSKI.
VII Międzynarodowa Konferencja ETICS za nami
Nieco się przesunęła VII Międzynarodowa Konferencja ETICS, ale udało nam się w niej wziąć udział. O czym dyskutowało w tym roku środowisko związane z systemami ociepleń?
Nowa edycja Ligi Ekspertów – Rigips z Weberem
Już 9 września br. ruszyła nowa edycja programu lojalnościowego Liga Ekspertów z jeszcze bogatszą ofertą dla wykonawców budowlanych. Tym razem w programie biorą udział nie tylko produkty do suchej zabudowy Rigips, ale również chemia budowlana Weber. program dla wykonawców nagrody
POLECO – czas na prawdziwe spotkania
Branżę gospodarki odpadami w najbliższym czasie czeka wiele wyzwań. O tym, jak sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie ochrony klimatu i środowiska, będzie można porozmawiać podczas targów POLECO, które odbędą się w dniach 13-15 października.
Revolt Energy: Absolutna nowość na rynku! RE–cycling – rewolucję mamy we krwi
Jako jedyni na rynku już dziś Revolt Energy oferuje odbiór paneli fotowoltaicznych po upływie okresu gwarancji. Innowacyjna usługa RE-cycling od Revolt Energy to czysta energia od początku do końca. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i poszanowanie dla środowiska.
Akademia Lindab zaprasza na szkolenia
Ruszyły zapisy na jesienną edycję najbardziej popularnych szkoleń w ramach Akademii Lindab. Szkolenia z zakresu wentylacji i klimatyzacji przeznaczone są dla instalatorów, pracowników firm wykonawczych, a także osób chcących zdobyć fachową wiedzę oraz nowe, praktyczne umiejętności.
KRISPOL mówi: „Rock Your Business” i zabiera właścicieli Salonów KRISHOME i kluczowych Partnerów na wyjątkowy event
Trzy dni intensywnej zabawy połączonej z team buldingiem i spotkaniem z ambasadorem marki Łukaszem Piszczkiem. Tak można w skrócie podsumować epickie spotkanie zorganizowane przez producenta stolarki otworowej firmę KRISPOL dla 150 Partnerów Handlowych.
4 Wellington Place – zrównoważony biurowiec najwyższej klasy
Wieżowiec 4 Wellington Place to perła w architektonicznej koronie rewitalizowanej dzielnicy angielskiego Leeds. Głównym motorem napędowym projektu był zrównoważony rozwój i szybka realizacja ambitnego planu zagospodarowania. Systemy okienno-drzwiowe i fasadowe dla budynku dostarczył Aluprof.
VELUX współtworzył grę on-line dla dzieci o ekologii
Z początkiem roku szkolnego ruszyła nowa odsłona EkoEksperymentarium.pl – darmowej gry o ekologii dla dzieci w wieku 5 – 11 lat. Stanowi ona pomoc dydaktyczną dla rodziców lub nauczycieli w edukacji ekologicznej. Gra toczy się w domu, nowością jest m.in. pokój Róży, gdzie na graczy czekają cztery nowe eko-wyzwania. Jedno z nich dotyczy wpływu okna dachowego oraz rolet na oszczędność energii w domu i zostało opracowane przy udziale ekspertów z firmy VELUX.
1 2 3 4 5 6 ... 259
Następny
Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus
Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Polecamy
dodaj+ «»