rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 218
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Wiśniowski zaprasza na stoisko podczas targów BYGG REIS DEG
Od 16 do 19 października 2019 będą odbywały się jedne z najważniejszych targów budowlanych w północnej części Europy – BYGG REIS DEG. Wystawa co roku gromadzi najważniejszych producentów z branży budowlanej, którzy prezentują swoją ofertę przez tysiącami gości. W Lillestrøm nie zabraknie również produktów marki WIŚNIOWSKI.
Nowa obróbka szkła
Miło nam poinformować, że park maszynowy MS więcej niż OKNA został wzbogacony o kolejne innowacyjne urządzenie. Uruchomiona we wrześniu maszyna włoskiej marki FOREL umożliwia jeszcze lepszą obróbkę szyb, a tym samym zwiększa ich wytrzymałość i zapewnia większe bezpieczeństwo.
Semicon Sp. z o.o. dystrybutorem CircuitMedic - amerykańskiego producenta zestawów naprawczych do PCB
Firma CircuitMedic (USA), zajmuje się produkcją zestawów i systemów naprawczych do PCB, narzędzi, szablonów oraz przygotowywaniem szczegółowych instrukcji napraw „krok po kroku”.
Rekordowa sprzedaż najwyższej jakości produktów Termo Organiki
Mamy przyjemność ogłosić, iż we wrześniu odnotowaliśmy rekordową sprzedaż elementów Kompletnego Systemu Ociepleń. W ubiegłym miesiącu aż 3 284 556 m2 produktów do ocieplenia trafiło do tysięcy inwestorów oraz firm wykonawczych.
Skandynawskie firmy w grupie znaczących pracodawców w Polsce
Skandynawia jest reprezentowana w Polsce przez prawie 1800 firm, które odgrywają ważną rolę na polskim rynku pracy. Liczba miejsc pracy przez nie utworzona szacowana jest na ponad 170 tys. Firmy skandynawskie są cenionymi pracodawcami, co jest szczególnie ważne w obliczu licznych wyzwań, jakie stawia przed biznesem współczesny rynek pracy.
Warsztaty pracy projektanta, rzeczoznawczy instalacji i sieci sanitarnych za nami
Ponad 350 uczestników wzięło udział w Warsztatach pracy projektanta i rzeczoznawczy instalacji i sieci sanitarnych, które odbyły się w dniach 3-4 października 2019 r. w Warszawie.
Aluprof: Za nami 9.PLGBC Green Building Symposium
Aluprof wśród innych znamiennych marek był partnerem wydarzenia zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC - członek światowego GBC. Sympozjum to największe i najbardziej wpływowe wydarzenie branży zielonego budownictwa w Polsce. .
Marka WIŚNIOWSKI Partnerem Forum Stolarki
W dniach 3–6 października w Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie odbyło się II Ogólnopolskie Forum Stolarki, podczas którego można było zobaczyć najnowocześniejsze technologie z branży.
Termomodernizacja budynku krakowskiego ośrodka "Parkowa"
Przeprowadzony audyt energetyczny w krakowskim Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa” potwierdził skuteczność i opłacalność wykonanej kompleksowej termomodernizacji budynku.
Nowe inwestycje Semicon Sp z o.o. – rozbudowa oddziału produkcji oraz druga linia produkcyjna SMT
W sierpniu 2019 Semicon ukończył rozbudowę produkcyjnego oddziału firmy znajdującego się przy ulicy Ezopa 71A w Warszawie.
1 2 3 4 5 6 ... 218
Następny
Akademia GERDA: Modułowy program szkoleń – drzwi do domów

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»