rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 196
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
KRISPOL podziękował pracownikom za udany rok
Bal karnawałowy to już tradycja.
Lindab otwiera Centrum Innowacji
Lindab, wiodący szwedzki producent systemów wentylacjnych i rozwiązań dla klimatu wewnętrznego, otwiera Lindab Innovation Hub - nowe centrum badawczo-innowacyjne.
Konsumencki Lider Jakości 2019 - złoto dla ISOVER
ISOVER zdobył pierwsze miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Systemy dociepleń”. Podstawą do uzyskania tego zaszczytnego tytułu było badanie przeprowadzonym na zlecenie redakcji „Strefy Gospodarki” dodatku Dziennika Gazety Prawnej wśród klientów branży budowlanej.
Inwestycja w dobrej jakości mieszkalnictwo socjalne się opłaca – wnioski z raportu Grupy VELUX
Jak wynika z najnowszego raportu „Barometr zdrowych domów 2018”, którego inicjatorem od 4 lat jest Grupa VELUX, inwestycja w mieszkalnictwo socjalne dobrej jakości i po przystępnych cenach może poprawić ogólny stan zdrowia społeczeństwa, a także jakość życia najuboższych. Ważne jest obniżenie kosztów eksploatacji lokali komunalnych, jako kluczowy czynnik w rozwiązaniu problemów zadłużania się lokatorów. Tym bardziej, że skala zadłużeń mieszkań komunalnych w Polsce jest alarmująca i dotyczy 50% takich mieszkań.
WinDoor-tech oficjalnie otwarte!
Tłumy gości, szum maszyn a w tle ważne rozmowy o biznesie na ciekawie zaaranżowanych stoiskach – tak mija drugi dzień targów WinDoor-tech i Budma. - Spodziewamy się 50 tysięcy zwiedzających – mówił we wtorek 12 lutego na uroczystym otwarciu, prezes MTP, Przemysław Trawa. Podczas gali wręczono prestiżowe nagrody dla najbardziej wyróżniających się firm i produktów.
Vents Group: Rządowy Program Czyste Powietrze
Budujesz nowy dom? A może planujesz modernizację istniejącego budynku – jeśli tak to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – ruszył rządowy program CZYSTE POWIETRZE, który ma być receptą na zanieczyszczone powietrze!
Grupa Kapitałowa Śnieżka pozyskała silnego partnera na Węgrzech
FFiL Śnieżka SA podpisała umowę inwestycji kapitałowej z właścicielem spółki Poli-Farbe Vegyipari Kft. – podmiotu o ugruntowanej pozycji na węgierskim rynku farb i lakierów.
Polska energetyka dziś i jutro
RE-Energy EXPO 2019 - zbliża się kolejna edycja największych w Polsce targów poświęconych tylko i wyłącznie energii ze źródeł odnawialnych.
Firma Hörmann Polska z laurami Builder Awards 2018
Najlepsi z najlepszych działający w branży budowlanej uhonorowani zostali podczas Gali Builder Awards 2018. Firma Hörmann otrzymała tytuł Budowlanej Firmy Roku, a jej prezes Krzysztof Horała - dyplom Osobowość Branży. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.
Seminaria Regionalne 2019 - Kraków
Firma Pipelife po raz kolejny wzięła udział w Seminariach Regionalnych 2019 odbywających się w Krakowie.
1 2 3 4 5 6 ... 196
Następny
Akademia GERDA: Modułowy program szkoleń – drzwi do mieszkań
Inżynier Sprzedaży

Katalog Firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
  Daikin
 • Orgadata East Europe

  Ponad 30 lat doświadczenia, nacisk na jakość oferowanych usług i prawdziwa pa…
  Orgadata East Europe
 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań

Polecamy
dodaj+ «»