rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 236
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Rekordowy ENEX przed nami
Elektromobilność, energooszczędność, fotowoltaika – to tylko niektóre z tematów, których dotyczyć będą XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.
Izolacja Jarocin: NOWOŚĆ! 	Papa SuperBIT SBS
Papa asfaltowa SuperBIT SBS wyprodukowana została specjalnie do krycia deskowania na dachach skośnych jako wodoszczelny materiał izolacyjny.
Giganci Krispol. Przyznano nagrody
Każdego roku luty to najbardziej wyczekiwany miesiąc przez pracowników spółki KRISPOL. Podczas uroczystego balu, ogłaszane są nominacje do najważniejszych nagród rocznych — GIGANTÓW KRISPOL.
Termo Organika i Tomasz Kuchar promują budownictwo energooszczędne
Tomasz Kuchar, wielokrotny rajdowy i rallycrossowy mistrz Polski stawia na najwyższej jakości rozwiązania m.in. dlatego dołączył do grona ambasadorów Termo Organiki, największego producenta styropianu. Liderzy swoich branż planują w 2020 roku działania promujące energooszczędne rozwiązania w budownictwie, które w znaczący sposób ograniczają smog oraz gwarantują oszczędność pieniędzy na ogrzewaniu.
Austrotherm: Wystartowała kampania "Twoje serce jest ważne"
Austrotherm to przede wszystkim wielka rodzina pracowników, odbiorców i klientów ostatecznych. Jako pracownicy troszczymy się wzajemnie o siebie, a klientom dajemy wszystko to, co w nas najlepsze – nasze serce. Takie jest główne przesłanie nowej kampanii spółki Austrotherm – mówi Anna Śpiewak, prezes firmy - Do współpracy zaprosiliśmy ratowników Grupy Jurajskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, ponieważ w swojej codziennej pracy hołdują tym wartościom, które i dla nas są bardzo ważne.
Butyl na pierwszym planie – AIB na Targach BUDMA
Czy istnieją nowoczesne, uniwersalne materiały wykorzystywane chętnie nawet w energooszczędnym budownictwie?
Blachy Pruszyński na Targach Budma 2020r.
Za nami 4 dni Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2020. Do firmy powróciliśmy ze Złotym Medalem oraz statuetką Acantus Aureus. Debiut naszej nowej powłoki hybrydowej PURMAX spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród klientów, ale nie tylko ona cieszyła się zainteresowaniem.
Medal Acanthus Aureus 2020 dla Firmy JONIEC®
Medal Acanthus Aureus przyznany został Firmie JONIEC® za projekt i przygotowanie stoiska targowego najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w Poznaniu.
Pod hasłem innowacji – MS podsumowuje 4DD
Jak działają drzwi zewnętrzne, które otworzyć można za pomocą czytnika linii papilarnych? Czy narożne przeszklenia to dobry pomysł? Czy można je zaprojektować bez słupka stałego? – to tylko niektóre z pytań, na które zespół MS więcej niż OKNA odpowiadał podczas minionych 4 Design Days. Podczas tego święta nowoczesnych rozwiązań we wzornictwie użytkowym, firma zaprezentowała mnóstwo innowacyjnych propozycji.
21 Międzynarodowe Targi Budowlane EXPO GLIWICE Budownictwo, Architektura, Wnętrza
Międzynarodowe Gliwickie Targi Budownictwa na stałe wpisały się w gliwicki kalendarz imprez branżowych.
1 2 3 4 5 6 ... 236
Następny
Targi Budowlane Interbud 2020
Inżynier budowy Izodom 2000 Polska, Warszawa, Zduńska Wola.

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Xella Polska

  Xella Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownic…
  Xella Polska
 • Koelner

  Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, ele…
  Koelner

Polecamy
dodaj+ «»