rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Podstawowe informacje o oknach: rss

1 2 3 4 5 6 ... 17
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Jak uchronić się przed włamaniem? - porady eksperta Awilux
Szybko zapadający zmrok sprzyja włamywaczom. Doświadczenie potrzebują jedynie 10 minut na splądrowanie domu - zapraszamy do lektury!
Czym wyróżniają się nowoczesne okna?
Nowoczesna stolarka okienna charakteryzuje się nie tylko doskonałymi współczynnikami przenikania ciepła, dużymi formatami przeszkleń czy smukłymi ramami o designerskim wyglądzie. Najnowocześniejsze okna imponują również zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i inteligentnymi funkcjami.
Efektowna fuzja aluminium i drewna – nowe okno Schüco AWS WoodDesign
Drewno to wszechstronny materiał o ciepłym charakterze, zaś aluminium imponuje trwałością i stabilnością. W nowych oknach Schüco AWS WoodDesign połączono naturalny charakter drewnianej powierzchni od wewnątrz z doskonałą odpornością aluminium od zewnątrz. Unikatowe rozwiązanie o transparentnym charakterze idealnie wpisuje się w ambitną, zrównoważoną architekturę.
OknoPlus: Ciepłe okna, czyli jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie
Drżymy. Może jeszcze nie z zimna, ale z obawy przed lawinowo rosnącymi cenami energii. Prąd, gaz, paliwa…
OknoPlus: Roszenie szyb – kiedy powinno martwić, a kied nie?
Roszenie szyb, czyli kropelki wody pojawiające się na szybach, to zjawisko, które towarzyszy naszym oknom głównie wiosną i jesienią. Dla jednych – powszechne, dobrze znane zjawisko atmosferyczne wywołane różnicami temperatur, dla innych – potencjalny powód do zmartwień.
Okno fix – nieotwieralne, a jednak przydatne
Wbrew pozorom i podsuwanym przez ludzki umysł skojarzeniom okno nieotwierane jest bardzo często spotykanym elementem budowlanym. Na tyle często, że właściwie nie dostrzega się jego obecności. Pierwszy z brzegu przykład – witryny sklepowe.
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o oknach pasywnych i energooszczędnych
Wszystko co warto wiedzieć o oknach pasywnych i energooszczędnych do domu pasywnego. Okna do domu - czym są okna pasywne ?
Nowość! Unikatowe połączenie PVC-U i aluminium – okno Schüco Symbiotic
Od zewnątrz zwraca uwagę ultranowoczesnym designem aluminiowej stolarki, zaś od strony wnętrza – unikatową estetyką wysokiej jakości PVC-U. Nowe okno Schüco Symbiotic łączy w sobie najlepsze cechy obydwu tych materiałów, a przy tym imponuje doskonałą izolacyjnością cieplną.
Jasno, ciepło i pięknie, czyli wielkoformatowe przeszklenia w domach - stodołach
Od kilku lat prawdziwym architektonicznym przebojem w budownictwie jednorodzinnym są domy typu stodoła. Proste w formie, funkcjonalne, ale jednocześnie efektowne – ze swoim dwuspadzistym dachem i ogromnymi przeszkleniami. Ale... diabeł tkwi w szczegółach.
OknoPlus: Jakie okno do garażu wybrać?
Jeszcze do niedawna kwestia odpowiedniego wyboru okna do garażu właściwie nie istniała w świadomości inwestorów na tyle, by się nią bardziej przejmować.
1 2 3 4 5 6 ... 17
Następny

Promocje
dodaj+ «»