rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Promocje: rss

1 2 3 4 5 6 ... 26
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus
Za nami pierwszy, szkolny dzwonek, a przed nami… ostatni dzwonek na wymianę okien! Zanim nadejdą ulewne deszcze oraz niskie temperatury, warto wziąć sprawy w swoje ręce i zawczasu zadbać o swój komfort termiczny oraz niższe rachunki za ogrzewanie. Inwestycja, którą poczynimy teraz, zwróci nam się bowiem z nawiązką – zwłaszcza, że wraz ze spadającymi na jesień liśćmi, spadają ceny produktów OknoPlus.
Dab Pumps: Promocja Jesienna z bonami Sodexo
Kup elektroniczną pompę Evosta2lub Evosta3 i odbierz bon Sodexo o wartości 10 PLN
LG wydłuża promocję na pompy ciepła Therma V IWT
1000 zł extra i potrójne punkty za rejestrację pompy ciepła typu IWT w Lidze Graczy.
Odpowiedzialność biznesowa w dobie niepewności
Trudna sytuacja na rynku surowców, walka o zachowanie ciągłości produkcji i podwyżki cen produktów. To wyzwania, z którymi borykają się firmy z branży stolarki otworowej w nowej rzeczywistości, czego skutki bez wątpienia odczuwają również inwestorzy budujący dom. W takich przypadkach transparentna polityka firmy jest na wagę złota.
MS więcej niż OKNA: Promocyjne ceny aluminium
Częścią letniej promocji w MS więcej niż OKNA są atrakcyjne zniżki na stolarkę aluminiową. Ciepłe miesiące to doskonały czas na skorzystanie z rabatów na zakup okien oraz drzwi. Zniżki obejmują także wielkogabarytowe konstrukcje podnoszono-przesuwne, które wpisują się w aktualne trendy okienne.
Blachotrapez: Rusza drugi etap konkursu Mistrz Dekarstwa 2021
Od 28 czerwca do 22 sierpnia 2021 roku, trwa drugi etap konkursu "Montaż systemu rynnowego". Zarejestrowanych uczestników zapraszamy do kolejnej walki o głosy! Jesteś dekarzem, ale jeszcze nie zarejestrowałeś się w konkursie! Pokaż swoje umiejętności i wygraj cenne nagrody!
LG wydłuża gwarancję do 5 lat dla wiodącej serii pomp ciepła Therma V
Firma LG Electronics lider na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych wydłuża gwarancję na pompy ciepła Therma V do pięciu lat. Nowe warunki gwarancyjne LG obejmują sprężarkę oraz części zamienne pomp ciepła Therma V. Nowy program opieki gwarancyjnej pomoże użytkownikom obniżyć całkowite koszty użytkowania systemów grzewczych oraz zapewni wyższy komfort.
Rusza promocja na drzwi kompozytowe VIKKING
Firma VIKKING uruchamia akcję promocyjną Drzwi na piątkę. Wysokiej jakości, energooszczędne i nowoczesne drzwi kompozytowe można już teraz kupić w specjalnych cenach. Akcja potrwa od 17.05.2021 do 25.06.2021.
Wspierajmy się! Gerda i CWKS Legia we wspólnej akcji
Z wielką radością informujemy, że firma GERDA przystępuję do akcji pod nazwą „Wspierajmy się!”, której organizatorem jest Centralny Wojskowy Klub Legia Warszawa, sekcja strzelec
Kup pompy ciepła ClimateHub i odbierz smartfon Samsung
Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji, w której nagrodą jest Samsung Galaxy S20 FE 5G, który zapewnia dostęp do mobilnego biura dzięki wbudowanej aplikacji Samsung DeX. Wystarczy, że kupisz 2 dowolne komplety pomp ciepła Samsung ClimateHub, aby otrzymać rewelacyjny smartfon .
1 2 3 4 5 6 ... 26
Następny
Systherm: Warsztaty klimatyzacyjne

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret
 • Elektronika SA

  Elektronika S.A.- Importer, Autoryzowany Dystrybutor koncernu Mitsubishi Heav…

Polecamy
dodaj+ «»