rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody

Sprawy ogólnouczelniane: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Czy warto jechać na Erasmusa?
Większość publicznych uczelni wyższych w Polsce, ma nawiązaną współpracę z uczelniami zagranicznymi w ramach unijnego programu pod nazwą Erasmus+. Dzięki takiej współpracy, studenci mogą uczestniczyć w wymianie między tymi uczelniami. Ci, którzy biorą udział w takiej kooperacji, uczęszczają tam na normalne zajęcia, na takim samym kierunku studiów. Wielu może się zastanawiać czy warto jechać, co z kosztami oraz po co to wszystko? Chcielibyśmy przedstawić ogólny pogląd zachęcający do wyjazdu za granicę na taką wymianę.
Dlaczego warto studiować Inżynierię Środowiska?
Młodzi ludzie, którzy mają przed sobą egzaminy na studia zastanawiają się, co chcieliby robić w przyszłości?
Dlaczego warto studiować na uczelniach technicznych?
Wiele niezdecydowanych osób zastanawiających się nad wyborem studiów zadaje sobie jedno ważne pytanie: uczelnia techniczna czy uniwersytet? Odpowiedź jest banalnie prosta - uczelnia techniczna. Dlaczego? Ponieważ daje nam ona szeroką gamę możliwości, a w szczególności tytuł inżyniera, który jest zazwyczaj furtką do ciekawej i pełnej wyzwań kariery.
Kredyt studencki - pomoc finansowa dla studentów
Jedną z kilku form dofinansowania studentów są kredyty studenckie. Zostały one wprowadzone 17 lipca w 1998 roku i od tej pory skorzystało z nich około 400 000 studentów. Jest to forma finansowania młodych ludzi mających trudną sytuację materialną, którzy nie mogą liczyć na wsparcie finansowe przez rodzinę.
Jaką pomoc materialną możę otrzymać student?
Idąc na studia, potrzeby każdego młodego człowieka rosną. Rośnie więc również zapotrzebowanie na pieniądze. Często bywa tak, że ich brak, jest dla potencjalnych studentów ograniczeniem, które nie pozwala studiować w obcym mieście. Rozwiązaniem takich problemów są świadczenia udzielane z funduszu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Jaki rodzaj pracy najbardziej interesuje absolwenta uczelni technicznych?
Od tego, jaki rodzaj pracy chcielibyśmy wykonywać zależy nasza przyszłość. Oczywiście można się przebranżowić, lecz jeżeli znajdziemy już pracę, która nam odpowiada, to nie chcemy jej zmieniać. Przy takim wyborze, studentów uczelni technicznych czeka ciężki orzech do zgryzienia. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić kilka ścieżek związanych z branżą klimatyzacyjną, wentylacyjną, chłodniczą oraz grzewczą, jakie może wybrać student.
1
Następny
URZĄDZENIA
  
Jednostka kasetonowa
Odzysk ciepła
Agregat chłodniczy

Forum