rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Farby: rss

1 2
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Jak urządzić wnętrze dla alergika?
Alergia zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych i może dotknąć każdego z nas. Osoby, które się z nią zmagają, dobrze wiedzą, jak bardzo potrafi obniżać komfort życia.
Urządzaj na przekór pogodzie. Dom muśnięty różem
Zimą, szczególnie gdy nadchodzi bożonarodzeniowa aura, w pomieszczeniach zaczynają dominować odcienie niebieskiego, bieli czy świątecznej zieleni.
Biel ma moc – wprowadź ją do swojego domu
Dla zwolenników klasyki, osób ceniących ponadczasowe stylizacje oraz tych, którzy poszukują bazowego koloru do stworzenia ciekawej kompozycji kolorystycznej – biel stanowi doskonały wybór przy aranżacji wnętrz.
Pokój nastolatka – młodzieżowy może być stylowy
Jako rodzice przyzwyczailiśmy się do tego, by urządzać dziecięce pokoje w bajkowym stylu. Nasze pociechy z czasem jednak dorastają, a wraz z nimi zmienia się także przestrzeń, w której na co dzień uczą się, bawią i odpoczywają.
Odbiór mieszkania w stanie deweloperskim – na co zwrócić uwagę?
Mieszkanie zakupione na rynku pierwotnym, choć pełne zalet, nie jest też pozbawione wad. Długo wyczekiwane lokum dostępne jest w wariancie surowym lub z różnymi opcjami wykończenia.
Barwy wakacji na domowej elewacji
Dlaczego domy w Norwegii są kolorowe, a te w Grecji w większości białe? Wakacyjne wojaże to nie tylko doskonała okazja do wypoczynku, lecz również do poznania architektury odwiedzanych miejsc.
Ciepło domowego ogniska – drewno w roli głównej
Urok drewna w domowych aranżacjach jest czymś, obok czego trudno przejść obojętnie.
Idealne świąteczne wnętrza – o czerwieni, złocie i zieleni
Świąteczna gorączka dopada niemal wszystkich – chcemy by ta wyjątkowa atmosfera, jaka towarzyszy temu okresowi, zagościła także w naszych domach
Szkło i metal – idealny dodatek do stylowego wnętrza
Budda mawiał, że kłócą się i zaprzeczają ci, którzy nie dostrzegają całości rzeczy, a przecież w aranżacji wnętrz kluczowa jest właśnie harmonia.
Jak odnowić ścianę pokrytą tapetą?
Tapeta to popularne rozwiązanie dające szerokie możliwości aranżacyjne – zarówno pod względem dostępnych wzorów, jak i gamy kolorystycznej.
1 2
Następny