rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Farby elewacyjne: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
FCOM: Jeśli nie styropian, to co?
Styropian to najpopularniejszy sposób izolacji cieplnej budynku. Jest to metoda sprawdzona i posiadająca wiele zalet. Nie zawsze jednak chcemy lub możemy położyć go na elewację. Czy są jakieś inne możliwości. Oczywiście. Jedną z nich jest farba termoizolacyjna. Poniżej kilka słów, o tym produkcie i jego możliwościach.
Postaw na odmiany bieli i szarości
Elewacja domu to coś więcej niż warstwa ochronna budynku. To wizytówka mieszkańców, która tak jak eleganckie ubranie może stać się dodatkowym atrybutem właściciela.
EFEKTownie na elewacji
Gdy spędzamy sporo czasu w przydomowym ogrodzie, możemy szybko zorientować się, że elewacja budynku nie prezentuje się już najlepiej.
Elewacja – jak przygotować się do termomodernizacji domu?
Nawet przy temperaturze rzędu kilku stopni Celsjusza przebywanie w pozbawionym izolacji termicznej budynku jest mało komfortowe. Coraz więcej obiektów zyskuje więc „okrycie” w postaci ocieplenia, tym bardziej, że można tu skorzystać z dofinansowania.
Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto…
Jakie barwy królują w domach Polaków? Zazwyczaj stonowane – biele, beże czy szarości. Mamy całkiem dobry gust, ale czasem zbyt duża zachowawczość prowadzi nas do… nudy. Pracując w trybie „home office”, do czego zobligowała nas obecna sytuacja w Polsce, nie tracimy czasu na dojazdy do pracy, możemy zatem go spożytkować we własnym M i w kilka chwil ożywić jego wnętrza. Wystarczy postawić na kilka akcentów w energetycznym, najbardziej optymistycznym na świecie kolorze – żółtym. Wówczas nawet nie wychodząc na zewnątrz budynku, poczujemy wiosnę.
FOVEO TECH już od 10 lat „trzyma ciepło” w polskich domach
W chłodniejsze pory roku, aby nie tracić cennego ciepła, zakładamy kurtkę i czapkę. W przypadku domów, sposobem na to, żeby cieszyć się komfortem termicznym jest wykonanie ocieplenia, co wpływa również korzystnie na wygląd ścian zewnętrznych.
Elewacja wolna od glonów i grzybów z FOVEO TECH – do 13 lat gwarancji
Zadbana elewacja budynku stanowi doskonałą wizytówkę domu. Na jej wygląd mają niekorzystny wpływ: uszkodzenia mechaniczne, działanie zmiennych warunków atmosferycznych oraz zagrożenia biologiczne – to one właśnie najbardziej psują estetykę fasady.
Barwy wakacji na domowej elewacji
Dlaczego domy w Norwegii są kolorowe, a te w Grecji w większości białe? Wakacyjne wojaże to nie tylko doskonała okazja do wypoczynku, lecz również do poznania architektury odwiedzanych miejsc.
Silikonowe farby elewacyjne
Silikonowe farby elewacyjne SARSIL® wykorzystując oryginalne własności związków krzemoorganicznych w pełni spełniają te wymagania. Spoiwem farb elewacyjnych SARSIL® są bowiem naszej produkcji żywice silikonowe, polimeryczne związki chemiczne zbudowane z cząsteczek krzemu.
1
Następny