rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pokrycia dachowe: rss

1 2 3 4 5
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Blachodachówka-idealna - czyli jaka?
Wybór idealnego dachu nie jest prosty. Wymaga od Ciebie poważnego przeanalizowania potrzeb, miejsca, w którym mieszkasz i materiałów, z których możesz skorzystać.
Dach na każdą pogodę – powłoki ochronne blachodachówki
Smog, kwaśne deszcze, czy szalejące wichury – to tylko kilka przykładów zjawisk atmosferycznych, które narażają nasz dach na uszkodzenia. Aby móc cieszyć się trwałą blachodachówką, warto zwrócić uwagę na rodzaj i właściwości zastosowanej powłoki ochronnej. Jakie jej cechy pozwolą na spokojny sen domowników przez kolejne kilkadziesiąt lat?
Zielone dachy, czyli miejskie oazy
Zielone dachy dawniej i dziś, na świecie i w Polsce. Wymagania konstrukcyjne, zalety i wady.
Panel dachowy NA RĄBEK wygląda dobrze na każdym dachu
Krycie dachów blachami płaskimi ma wielowiekową tradycję. Blacha płaska układana na rąbek – do niedawna zapomniana – nadaje dachom wygląd oryginalny i nowoczesny.
Dachy trapezowe – ponadczasowy kształt
Na przestrzeni wieków, epok i stylów architektonicznych królowały bryły i figury geometryczne: prostopadłościany, walce, stożki czy ostrosłupy. Do dzisiaj zauważymy różnorodne wykorzystywanie ich w trendach oraz nieodłącznych danej zabudowie stylach. Jednak pewne uniwersalne figury płaskie takie jak trapez, przeszły również do kanonów stylistyki pokryć dachowych.
Dlaczego warto zaufać dachom Gerard ?
Dlaczego ? Przedstawiamy aż 6 powodów
Stylowy dach z blachy. Jaki kolor i typ pokrycia wybrać?
Dach to wizytówka domu, która w dużej mierze decyduje o jego wyglądzie. Idealny dach jest solidny, współgra z otoczeniem i oddaje charakter właścicieli.
Stalowe pokrycia dachowe Lindab
Blacha dachówkowa, blachodachówka panelowa, blachy płaskie i panele na rąbek stojący
Dachy z azbestu – jak je usunąć i czym je zastąpić?
Pomimo powszechnej wiedzy na temat szkodliwych właściwości azbestu, w Polsce wciąż jeszcze możemy go spotkać na dachach wielu domów i budynków gospodarczych. Żeby skutecznie wyeliminować ryzyko, warto jak najszybciej zająć się usunięciem starego pokrycia dachowego.
Dach pełen inspiracji – jaką dachówkę ceramiczną wybrać?
Dom to jedna z najważniejszych życiowych inwestycji. Jego piękna bryła może cieszyć nasze oczy przez wiele lat, jeśli zadbamy o odpowiednie wykończenie elewacji i dobór pokrycia dachowego.
1 2 3 4 5
Następny