rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pokrycia dachowe: rss

1 2 3 4 5 6 7
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Florian: Czy blachodachówka pasuje na dach drewnianego domu?
Na dachy drewnianych domów o tradycyjnej czy nowoczesnej konstrukcji, inwestorzy coraz częściej decydują się stosować stalowe pokrycia dachowe a w szczególności blachodachówki w ciemnych kolorach.
Jak uzyskać szczelny dach? Obróbki blacharskie
Dach powinien być nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim szczelny. Dlatego tak ważny jest odpowiedni montaż pokrycia dachowego. Dopełnieniem i solidnym zabezpieczeniem każdego dachu są obróbki blacharskie, które skutecznie chronią dom przed wiatrem, deszczem i zanieczyszczeniami. Blokują również dostęp pod pokrycie drobnym zwierzętom, które często szukają schronienia w takich miejscach
Membrana dachowa - jak wybrać najlepszą?
Dawniej wierzchnie pokrycie dachu skośnego było pierwszą i ostatnią barierą przeciwdeszczową, przeciwśniegową i przeciwwilgociową dla domu. Dachówki były spajane ze sobą i uszczelniane przy pomocy zaprawy wapienno-piaskowej.
Tego nie wytrzyma zwykła membrana dachowa…
Wielu inwestorów rozpoczyna budowę domu wiosną i chce zdążyć przykryć dachem jeszcze przed zimą. Nie zawsze się to udaje, bo często budowa się opóźnia. Kłopot powstaje wtedy, gdy nadchodzi zima, a dach nie jest przykryty dachówką.
Nie masz przeciętnego dachu?
Istnieją domy, które można określić mianem standardowych. Są też domy, które można by określić mianem "wyjątkowych".
Szukasz pokrycia dachowego – tylko blachodachówki panelowe
Reputacja stalowych pokryć dachowych znacznie zmieniła się w ciągu ostatnich lat. Nie jest to już materiał kompromisowy, ale częściej świadomy wybór. Lepsze parametry techniczne gwarantują teraz wieloletnie użytkowanie wolne od usterek. Dodatkowo duża oferta przetłoczeń i powłok tworzy ogromne możliwości w kwestii projektowania budynku. Dlaczego szczególną uwagę należy zwrócić na blachodachówki panelowe?
Nowe blachodachówki panelowe na jesień – FIORD firmy Blachy Pruszyński
Dzisiejszy rynek budowlany jest wymagający. Stale zmieniające się trendy oraz rosnąca konkurencja nadaje tempo rozwoju. Firma Blachy Pruszyński nie pozostaje w tyle i prezentuje najnowszą propozycję swojej jesiennej oferty. Blachodachówka panelowa FIORD jest pokryciem z nowoczesnym przetłoczeniem, które sprawdzi się jednak na każdym dachu.
Zakup materiałów na dach – na co zwrócić uwagę
Wybór pokrycia dachowego to jedna z ważniejszych decyzji podczas budowy czy remontu domu. Nic dziwnego, przecież dach ma chronić nas i nasz dobytek przed destrukcyjnym działaniem czynników zewnętrznych, ponadto powinien stanowić harmonijną część konstrukcji. Z tego powodu zazwyczaj inwestorzy decydują się na zakup blachodachówki.
Obróbki blacharskie – dlaczego są ważne?
Piękny i szczelny dach to nie tylko pokrycie, ale również wszystkie akcesoria , które są jego dopełnieniem. Stosowane są przy blachodachówkach, jak również przy gontach bitumicznych czy dachówkach ceramicznych. Montowane są wszędzie tam, gdzie zlokalizowane są krawędzie dachu oraz przy wszystkich łączeniach połaci. Które z tych elementów powinny znaleźć się w twoim domu?
Dachy odporne na burze i nie wymagającej częstej konserwacji są ważniejsze niż kiedykolwiek
Nagły ulewny deszcz, silny wiatr i gradobicie są dziś częstymi wiadomościami w mediach.
1 2 3 4 5 6 7
Następny