rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pokrycia dachowe: rss

1 2 3 4 5 6 ... 9
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Dlaczego panel dachowy NA RĄBEK warto polecić inwestorowi?
Panele dachowe na rąbek są nowszym i wygodniejszym pokryciem dachowym niż stosowana przed laty blacha łączona przez zagięcie w formie rąbka, które ręcznie wykonywał blacharz.
Rodzaje dachów w domach. Jakie są ich kształty?
Mnóstwo osób marzy o własnym, małym domku na wsi, o działce nad jeziorem, albo o górskiej chacie gdzieś w Tatrach. Niestety w wielu przypadkach, już sam projekt domu jest procesem, przez który ciężko przejść, a do tego dochodzi prawo budowlane, zagospodarowanie terenu, estetyka całości i koszty. Sporo problemów może także przysporzyć wybór konstrukcji dachu, który ma przecież kluczowy wpływ na finalny wygląd budynku.
Florian:Rodzaje pokryć dachowych – czym się kierować, które wybrać
Budowa domu lub remont dachu to moment, w którym zawsze pojawia się pytanie — jaki rodzaj pokrycia dachowego wybrać, aby było solidne, służyło przez wiele lat, a przy tym ładnie się prezentowało.
Dach Marzeń: Stylowy, nowoczesny i wyjątkowo odporny
Czy chciałbyś mieć elegancki, nowoczesny dach, o niepowtarzalnym antracytowym kolorze, który zapewni najlepszą ochronę Twojego domu?
Dach na 50 lat? Dlaczego warto o tym pomyśleć?
Firma GERARD, producent dachów z ponad 60-letnim doświadczeniem, również zachęca ludzi do myślenia długoterminowego, ponieważ dach nie ma służyć tylko przez dziesięć lat.
Na zamówienie czy od ręki - jaką blachodachówkę wybrać?
Na zamówienie czy od ręki? Co to znaczy? Otóż na rynku dostępne są dwa rodzaje pokryć stalowych – blachodachówki cięte na wymiar oraz blachodachówki panelowe (lub modułowe), które są zestandaryzowanymi i gotowymi do montażu arkuszami o niewielkich rozmiarach. Poniżej radzimy jaka wersja będzie najlepsza na jakim dachu.
Jaka blacha trapezowa na dach najlepsza?
Dostępne obecnie na rynku różne rodzaje blaszanych pokryć dachowych mogą wprawić niejednego inwestora w konsternację. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej blachy trapezowej, to zobacz nasz poradnik i wybierz najlepiej. Podpowiadamy, czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje blach trapezowych, jakie mogą mieć profile i jak kształtuje się ich cena.
Zastanawiasz się nad wyborem pokrycia dachowego? Różnice między dachówką i blachodachówką
Jeśli czekasz na szybką i prostą odpowiedź, to niestety będziesz rozczarowany. Taką decyzję należy poważnie przemyśleć, ponieważ jest ona zależna od wielu szczegółów, a także osobistych preferencji. Poniżej przedstawiamy na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru
Dachówka ceramiczna czy blachodachówka: co wybrać na pokrycie dachu?
Wybór pokrycia dachowego nie zawsze do końca należy do inwestora – dzieje się tak wówczas, gdy planowany jest remont dachu na budynku, który ma już swoje lata i nie każde rozwiązanie można zastosować z uwagi na ograniczenia konstrukcyjne.
Jak dopasować stalowy dach do projektu domu?
Najczęściej wybierając projekt domu szukamy gotowych rozwiązań. Podobnie jest z pokryciem dachowym. Zwykle wybieramy to co zasugerował architekt. Czasem jednak decydujemy się na inny materiał, a co często za tym idzie, inny rodzaj przetłoczenia. Warto pamiętać o kilku zasadach, których powinniśmy się trzymać, aby wygląd budynku był spójny stylistycznie.
1 2 3 4 5 6 ... 9
Następny