rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Pokrycia dachowe: rss

1 2 3 4 5
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Dlaczego warto kupić - blachodachówki panelowe
Tradycyjne blachodachówki cięte na wymiar czy nowoczesne blachodachówki panelowe? To dylemat, przed którym staje wielu inwestorów. Decyzja nie powinna być jednak podjęta tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim uwarunkowana kształtem dachu i stopniem jego skomplikowania. Blachodachówki panelowe mają sporo zalet. Z jakich powodów warto je wybrać?
Modne dachy z Blachy
Trendy w budownictwie nie zmieniają się wprawdzie co sezon, ale utrzymują się przez kilka, a czasem nawet kilkanaście lat. Od pewnego czasu – wraz z nastaniem mody na budownictwo energooszczędne – króluje minimalizm.
Blachodachówka-idealna - czyli jaka?
Wybór idealnego dachu nie jest prosty. Wymaga od Ciebie poważnego przeanalizowania potrzeb, miejsca, w którym mieszkasz i materiałów, z których możesz skorzystać.
Dach na każdą pogodę – powłoki ochronne blachodachówki
Smog, kwaśne deszcze, czy szalejące wichury – to tylko kilka przykładów zjawisk atmosferycznych, które narażają nasz dach na uszkodzenia. Aby móc cieszyć się trwałą blachodachówką, warto zwrócić uwagę na rodzaj i właściwości zastosowanej powłoki ochronnej. Jakie jej cechy pozwolą na spokojny sen domowników przez kolejne kilkadziesiąt lat?
Zielone dachy, czyli miejskie oazy
Zielone dachy dawniej i dziś, na świecie i w Polsce. Wymagania konstrukcyjne, zalety i wady.
Panel dachowy NA RĄBEK wygląda dobrze na każdym dachu
Krycie dachów blachami płaskimi ma wielowiekową tradycję. Blacha płaska układana na rąbek – do niedawna zapomniana – nadaje dachom wygląd oryginalny i nowoczesny.
Dachy trapezowe – ponadczasowy kształt
Na przestrzeni wieków, epok i stylów architektonicznych królowały bryły i figury geometryczne: prostopadłościany, walce, stożki czy ostrosłupy. Do dzisiaj zauważymy różnorodne wykorzystywanie ich w trendach oraz nieodłącznych danej zabudowie stylach. Jednak pewne uniwersalne figury płaskie takie jak trapez, przeszły również do kanonów stylistyki pokryć dachowych.
Dlaczego warto zaufać dachom Gerard ?
Dlaczego ? Przedstawiamy aż 6 powodów
Stylowy dach z blachy. Jaki kolor i typ pokrycia wybrać?
Dach to wizytówka domu, która w dużej mierze decyduje o jego wyglądzie. Idealny dach jest solidny, współgra z otoczeniem i oddaje charakter właścicieli.
Stalowe pokrycia dachowe Lindab
Blacha dachówkowa, blachodachówka panelowa, blachy płaskie i panele na rąbek stojący
1 2 3 4 5
Następny