rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Izolacje ścian: rss

1 2 3 4 5 6
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
FCOM: ​Co robić, gdy na ścianach pojawi się woda?
Zima to okres, w którym częściej dochodzi do pojawienia się wody na ścianach. Jest to zdecydowanie niepożądane i źle wyglądające zjawisko
​Panele THERMOLAM w pytaniach i odpowiedziach
Pytacie a my odpowiadamy – zobacz co najbardziej interesowało naszych Klientów
Czy styropianem można ocieplać dom jesienią i zimą?
Sezon na przeprowadzanie termoizolacji budynku powoli się kończy. Czy na pewno? Wymagania obecnych czasów - i te wynikające z przepisów budowlanych, i te podyktowane odpowiedzialnością klimatyczną, i te wymuszone troską o stan portfeli - sprawiają, że koniecznością jest ocieplenie każdego elementu domu. A skoro tak, to przenosimy prace do wnętrza.
Specjalistyczne (i nie tylko) styropiany do ocieplenia domu
W ostatnim czasie już niemal wszędzie słyszymy o pomysłach na oszczędzanie energii w trakcie nadchodzącej zimy.
Styropian do zadań specjalnych
Termoizolacja domu jest jednym z najważniejszych etapów budowy oraz kluczowym elementem modernizacji już istniejących budynków. Nic zatem dziwnego, że rośnie wybór płyt styropianowych.
Koniec lata – czy jesień to dobry czas na termoizolację?
Obecny kryzys energetyczny uświadomił nam co najmniej dwie ważne rzeczy: po pierwsze nasze domy i mieszkania są niesamowicie energochłonne, a po drugie - systemowe działania związane z ograniczeniem zapotrzebowania na energię są niezbędne i potrzebne na już. Docieplenie domu jest jednym z takich działań.
Szary styropian nie tylko do ścian
Styropian pasywny, kojarzony z budownictwem energooszczędnym, może tak samo różnić się przeznaczeniem jak tradycyjne białe płyty. Sztuka polega nie na tym, by wybrać materiał ociepleniowy o najlepszych parametrach, ale ten, który najlepiej się sprawdzi.
Izolacja ścian – kluczowe zadanie
Ściany zewnętrzne domu mają największą powierzchnię w porównaniu do innych elementów konstrukcyjnych, dlatego ich prawidłowe ocieplenie - choć uchodzi za najprostsze - jest jednocześnie bardzo ważne
Ocieplenie ścian w pigułce metodą ETICS
Jak wygląda wykonanie termoizolacji domu i na czym właściwie polega układanie styropianu? Wraz ze wzrostem popularności termomodernizacji - czyli docieplania już stojących budynków - coraz więcej osób zastanawia się na czym to właściwie polega. Oto odpowiedzi.
Mostki termiczne. Sposób na ich uniknięcie
W przypadku każdej, dosłownie każdej, termoizolacji, zarówno układanej w nowo budowanym budynku, jak i w już istniejącym, należy sobie odpowiedzieć na pytanie: gdzie jest ryzyko powstania tzw. mostków termicznych. To znaczy miejsc, przez które może uciekać nadmiernie dużo ciepła.
1 2 3 4 5 6
Następny