rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Akcesoria: rss

1 2 3 4
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Jak w 5 krokach zabezpieczyć swój dom przed wyjazdem?
Wakacyjny sezon w pełni. Według danych, 4 na 10 Polaków zdecyduje się w tym roku na wypoczynek w kraju, wybierając najczęściej polskie morze (38 proc.). Większość z nas (67 proc.) wyda w trakcie urlopu maksymalnie do 2000 zł.
Rozwój polskiego rynku zabezpieczeń w 2021 roku
Według szacunków, większość przychodów w sektorze bezpieczeństwa generowana jest w Stanach Zjednoczonych – w 2021 roku wyniosą one ponad 5 miliardów dolarów. Dla porównania, polski rynek w tym samym okresie wygeneruje przychody na poziomie 28 milionów dolarów.
Sky-Frame stawia na ciepłe ramki dystansowe SWISSPACER
Jako wiodący międzynarodowy dostawca bezramowych systemów okien przesuwnych, Sky-Frame przywiązuje najwyższą wagę do optymalnego połączenia najnowszych technologii i unikalnej formy architektonicznej.
5 rzeczy, które może za Ciebie zrobić Twój smart lock
Według firmy analitycznej ReportLinker, w 2019 roku europejski rynek inteligentnych zamków wyceniono na 401,9 mln USD. Zakłada się, że do 2027 roku jego wartość wyniesie 1208,7 mln USD. Według szacunków, w latach 2020 – 2027 średnioroczny wzrost będzie się kształtował na poziomie 15,1 proc. Co sprawia, że rynek inteligentnych zamków rośnie tak szybko i dlaczego warto wyposażyć się w swojego smart locka już teraz?
OknoPlus: Kontaktrony okienne – mały wielki strażnik Twojego domu
Nowoczesna stolarka powinna cechować się nie tylko designerskim wyglądem i gwarantować energooszczędność na najwyższym poziomie, ale również zapewniać nam bezpieczeństwo.
Ciepłe okna i drzwi z dobrym montażem
Nowe warunki techniczne, które weszły w życie wraz z początkiem 2021 roku (WT2021) oznaczają, że okna i drzwi są jeszcze „cieplejsze”. Dla spełnienia obowiązujących standardów w zakresie izolacyjności termicznej tego typu wyrobów, na równi z ich parametrami liczy się dobry, szczelny montaż z wykorzystaniem systemowych rozwiązań.
Inteligentne zamki przełomem w najmie krótkoterminowym
W ciągu ostatnich lat najem krótkoterminowy sukcesywnie rozwijał się w całej Europie . Najczęściej korzystali z niego turyści i biznesmeni. W samej Polsce w 2019 roku wynajmowano około 1,2 miliona mieszkań. 40 tysięcy stanowiły nieruchomości (mieszkania, pokoje, domki letniskowe i inne lokale) udostępniane turystom.
Jak wymienić zamek w drzwiach antywłamaniowych?
Nadrzędnym zadaniem drzwi wejściowych jest ochrona przed włamaniem, zimnem oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. O jakości bezpieczeństwa decyduje nie tylko rodzaj drzwi, ich materiał, czy inne zastosowane elementy, ale także prawidłowy, fachowy montaż skrzydła, oraz wysokiej klasy systemy antywłamaniowe.
Czy elektronika może być eko? Jakie sprzęty wybrać, by nie szkodzić planecie
Wzrost popularności smartfonów, tabletów i laptopów sprawił, że każdego roku na rynek trafiają tysiące baterii i akumulatorów. W Polsce każdego roku sprzedaje się ponad 400 milionów sztuk baterii. Aż 80 proc. z nich stanowią baterie jednorazowe. Wewnątrz nich znajdują się liczne niebezpieczne dla środowiska i ludzkiego organizmu substancje, takie jak m.in. ołów, nikiel, kadm czy lit . Jak temu zaradzić i zatroszczyć się o zdrowie swoje i najbliższych oraz naszą planetę?
Stała czy regulowana? Sprawdź jaką ościeżnicę wybrać do swoich drzwi
Ościeżnice stanowią jeden z najważniejszych elementów wszystkich drzwi, zarówno wejściowych, jak i wewnętrznych. Bez nich niemożliwe jest poprawne wykonanie montażu skrzydła, czy tym bardziej jego praca. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze ościeżnicy, czym się od siebie różnią i na jakie parametry zwrócić szczególną uwagę.
1 2 3 4
Następny

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug