rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Drzwi zewnętrzne: rss

1 2 3 4
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Jakie drzwi tarasowe wybrać w 2021 roku?
Wyobraź sobie letni poranek pełen słońca: wstajesz, przeciągasz się i wychodzisz z kawą na taras, by posłuchać śpiewu ptaków oraz nacieszyć oczy otaczającą Cię naturą. Tak może wyglądać Twoja codzienna rutyna! Od kilku sezonów najmodniejszym trendem architektonicznym jest bowiem otwieranie domu na ogród – w ten sposób każdego dnia możesz spokojnie odetchnąć świeżym powietrzem i od pierwszych godzin „ładować baterie” w zachwycających okolicznościach przyrody. Brzmi jak idealne rozpoczęcie dnia?
Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zakupem drzwi do domu
W chaosie związanym z remontem lub wykończeniem lokum, wybór drzwi zewnętrznych do domu nie może zejść na dalszy plan. To ważny element energooszczędności całego budynku i jego bezpieczeństwa. Wybór drzwi powinien opierać się na opinii specjalisty i być dobrany do konkretnego otworu pod stolarkę drzwiową. Przemyślana decyzja odpłaci się wysoką dźwiękoszczelnością i izolacją cieplną.
Nowoczesne drzwi do domu z przyszłością
Choć dom jest inwestycją na całe życie, decyzje o jego architekturze i wyposażeniu zazwyczaj podejmujemy biorąc pod uwagę obecne potrzeby. Coraz częściej jednak podkreśla się konieczność myślenia o budynkach w kontekście przyszłościowym, z uwzględnieniem wymogów projektowania uniwersalnego, które gwarantuje pełną dostępność wszystkim użytkownikom – na każdym etapie życia i w każdej sytuacji.
Drzwi na miarę XXI wieku, czyli jak połączyć design, ekonomię i ekologię
Jeszcze kilka lat temu miały jedynie być ładne lub po prostu – być. Dziś ich różnorodność i funkcjonalność zaskakuje pod każdym względem. Dzięki rozwojowi technologii produkcji drzwi wejściowe nie tylko są wizytówką domu, ale też pełnią kluczową rolę w podnoszeniu standardu życia domowników.
Jakie drzwi wejściowe idealnie dopełnią każdy dom?
Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku drzwi frontowych to więcej niż pewne
Na zewnątrz, czy do środka? Jak powinny otwierać się drzwi zewnętrzne?
Eleganckie, stylowe, ale przede wszystkim solidne i odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę całego domu. Dlatego muszą być estetyczne i pasować do designu elewacji, oświetlenia czy do dekoracji znajdujących się wokół domu lub przy wejściu do mieszkania.
Sezon grzewczy uderzył w portfel Jak temu zaradzić?
Każdy, kto choć przez chwilę mieszkał w domu jednorodzinnym wie, jak sporym wyzwaniem jest ogrzanie budynku. Mimo że straty ciepła mają miejsce przez cały rok, o odpowiednią temperaturę w domu najtrudniej jest zadbać zimą i jesienią
Wiosna rozkwita nowościami! Aluminiowe drzwi Reveal - premiera w ofercie OknoPlus
Ostatni rok należał bez wątpienia do kolekcji Reveal, która szturmem weszła na salony i podbiła serca architektów, projektantów i inwestorów. OknoPlus nie zwalnia tempa – do rodziny energooszczędnych, minimalistycznych, designerskich okien oraz konstrukcji przesuwnych dołączają dziś niezwykle efektywne i efektowne drzwi aluminiowe. Prawdziwa REVEALacja łącząca jakość, doskonałe parametry i ponadczasowe wzornictwo.
Bezpieczne drzwi wizytówką naszego domu
Budowa własnego domu to ogromne przedsięwzięcie. Wymaga poświęcenia sporej ilości czasu, energii i przede wszystkim środków finansowych. Najnowsze dane pokazują, że pomimo pandemii koronawirusa, nadal wielu Polaków decyduje się na ten odpowiedzialny krok w swoim życiu.
Co najbardziej szkodzi drzwiom zewnętrznym? – Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę
Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu, a ich wygląd i stan, odpowiadają za pierwsze wrażenie. Niestety są również elementem szczególnie narażonym na niekorzystne warunki atmosferyczne, a więc na uszkodzenia i zużycie.
1 2 3 4
Następny

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug