rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody
Instalacje klimatyzacyjne: rss

1 2 3 4
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Rodzaje pomp ciepła i zasada ich działania
Pompy ciepła to nowa technologia, która jest postrzegana jako kolejny krok w dziedzinie rozwoju energii odnawialnej, mogą zarówno ogrzewać, jak i chłodzić dom. Ich głównym zadaniem jest zapewnianie ciepła oraz gorącej wody.
System stałoprzepływowy i zmiennoprzepływowy VPF w systemach HVAC
Systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne czy też grzewcze z sektora HVAC mogą zużywać duże ilości energii budynku, w którym zostały zainstalowane. Według ekspertów, takie systemy są w stanie wykorzystać nawet do 65 proc. zapotrzebowania energetycznego budynków.
Akustyka i hałas a klimatyzacja
Mimo, że producenci przeważnie walczą o obniżenie głośności urządzeń poniżej progu słyszalności przeciętnego człowieka to trzeba być wyczulonym w tej kwestii. Oto kilka informacji o klimatyzacji i hałasie...
Nowa era w zdalnej obsłudze systemów klimatyzacji LG
Nie ma obecnie chyba żadnych wątpliwości, że internet, aplikacje oraz urządzenia mobilne zdecydowanie odmieniły dzisiejszy świat, opanowując coraz większy obszar naszego życia.
Jak "nie" kupować system klimatyzacji?
Obecnie większość osób boryka się z problemem kupna systemu klimatyzacji.
Klimatyzacja, a zabytek
W miastach o historycznej przeszłości możemy zauważyć, że wszelkiego rodzaju dworskie rezydencje zostały przemienione w lokale mieszkalne lub użytkowe.
Nowe rozwiązanie systemu VRF od LG
Efektywne zarządzanie chłodzeniem i ogrzewaniem.
Klimatyzacja w budynku energooszczędnym i pasywnym. Cz. II
W artykule zajęto się problemem zapotrzebowania na chłód budynków energooszczędnych i pasywnych oraz omówiono sposoby dostarczania chłodu do tego rodzaju obiektów.
Klimatyzacja do domu – jak wybrać?
Niektórzy mylnie sądzą, że jedyną funkcją klimatyzacji jest chłodzenie pomieszczeń w upały, podczas gdy jej prawdziwym zadaniem jest utrzymanie komfortu termicznego jej użytkowników.
Skuteczne odprowadzanie skroplin w systemie klimatyzacji.
Poprawny montaż systemu klimatyzacji, to podstawa, jeśli ma on działać właściwie. Zdarza się jednak, że możemy napotkać na problemy w przypadku odprowadzania skroplin.
1 2 3 4
Następny

Produkty
dodaj+ «»

Filmy
dodaj+ «»

Forum