rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Certyfikaty i audyty energetyczne: rss

1
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Idea i ocena w myśl zrównoważonego rozwoju
Potrzeba konstruowania zbilansowanego portfela wydatków, w perspektywie uzyskania korzyści względem poniesionych nakładów, zmusza nas do odpowiedzialnych decyzji inwestycyjnych. Esencją dzisiejszych czasów staje się dążenie do maksymalizacji profitów przy jednoczesnym minimalizowaniu zaangażowanych środków.
Czym różni się audyt od certyfikatu energetycznego budynku?
Ludzie często zastanawiają się, jaka jest tak naprawdę różnica pomiędzy certyfikatem energetycznym (zwanym oficjalnie świadectwem charakterystyki energetycznej budynku), a audytem energetycznym budynku. Różnica jest diametralna i w tym artykule postaram się ją jasno nakreślić.
Nowa charakterystyka energetyczna
Nowe Warunki Techniczne, jakie weszły w życie w styczniu tego roku, to nie koniec zmian regulacji dotyczących budynków...
Certyfikaty energetyczne
Wykonywanie obowiązkowych świadectw charakterystyki energetycznej (czyli tzw. certyfikatów energetycznych) jest w Polsce nadal mało popularne.
Certyfikaty i świadectwa energetyczne
W chwili podjęcia decyzji o zakupie wymarzonego domu lub mieszkania dla większości z nas głównym kryterium jest cena, rozumiana jako ogólny koszt nabycia nieruchomości.
Świadectwo energetyczne – certyfikat
Świadectwo charakterystyki energetycznej, w Polsce wprowadzono na podstawie Dyrektywy 2009/91/EC Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 16 grudnia 2002 w sprawie charakterystyki energetycznej budynków.
Certyfikacja energetyczna bez tajemnic
Od momentu wytworzenia pierwszej energii z surowców kopalnych, stała się ona dobrem pożądanym. Szybko rozwijające się procesy gospodarcze XIX wieku oraz coraz łatwiejszy dostęp do źródeł energii spowodowały, ze stała się powszechnie wykorzystywana.
Świadectwa energetyczne
odstawą prawną na poziomie Unii Europejskiej jest Dyrektywa w sprawie charakterystyki energetycznej budynku (Energy Performance Buildings Directive – 2002/91/EC)...
1
Następny
Okna, które mają wpływ na atmosferę do nauki

Katalog Firm

 • Konbet Poznań

  KONBET POZNAŃ -jesteśmy  liderem wśród producentów system&…
  Konbet Poznań
 • Florian Centrum

  Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1996 roku w Kutnie. Nazwą i działalnoś…
  Florian Centrum
 • Rawlplug

  Rawlplug jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, element&o…
  Rawlplug

Ogłoszenia
dodaj+ «»

Filmy
dodaj+ «»

Forum