rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Sauny i baseny: rss

1 2
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Kadzie z grzaną wodą - dobry pomysł na relaks
Relaks po męczącym dniu czy tygodniu jest czymś, czego nie powinniśmy sobie odmawiać. Zwłaszcza jeżeli możemy zapewnić go sobie we własnym ogrodzie. Jednym z niezłych sposobów na odprężenie jest kąpiel w kadzi z grzaną wodą. Czy warto zamontować ją na swoich tarasie?
Sauna czy bania w ogrodzie - co wybrać?
Mając już taras czy zadbany ogród, warto przemyśleć, w jaki sposób moglibyśmy umilić sobie czas spędzany na zewnątrz. Wiele osób decyduje się na zakup sauny fińskiej lub ruskiej bani, które są doskonałym źródłem relaksu.
Jak czyścić basen?
Czysty basen jest prawdziwą ozdobą przydomowego ogrodu i miejscem, w którym chętnie się relaksujemy podczas upalnych dni. W jaki sposób go czyścić?
Jak utrzymać w basenie czystą wodę?
Posiadanie własnego basenu w ogrodzie jest dobrym pomysłem. Problem zaczyna się w momencie utrzymania czystej wody w zbiorniku. Jak sobie radzić z tą kwestią?
Jakie koszty utrzymania basenu?
Basen w ogrodzie jest marzeniem wielu osób. W zależności od wybranej opcji, modelu oraz sposobu budowy nakłady na tę inwestycję mogą sięgnąć od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Równie istotne w późniejszym czasie będą także koszty eksploatacji i utrzymania basenu.
Co wybrać - basen stały czy demontowany po sezonie?
Zdecydowaliśmy się na basen w ogrodzie. Teraz pozostaje jedynie kwestia typu zbiornika – może być on stały lub przenośny. Wybór konkretnego rodzaju uzależniony jest od wielu czynników, a przede wszystkim tego, w jaki sposób zamierzamy korzystać z naszego basenu.
Basen w ogrodzie - czy to dobry pomysł?
Własny basen w ogrodzie to marzenie większości z nas, zwłaszcza podczas upalnego lata. W Polsce nie cieszymy się słoneczną pogodą przez wiele dni w roku, dlatego istnieje ryzyko, że nie będziemy korzystać z niego tak często jak byśmy chcieli, a nasz basen przez większość czasu będzie po prostu bezużyteczny. Czy w związku z tym faktem rzeczywiście warto podjąć się budowy tego rodzaju zbiornika wodnego na swojej działce?
Basen ogrodowy – antypoślizgowość płytek basenowych
Antypoślizgowość jest bardzo ważnym parametrem płytek basenowych ze względu na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Basen ogrodowy – kiedy zgłoszenie, a kiedy pozwolenie na budowę
Co jest wymagane przy budowie basenu - zgłoszenie czy może pozwolenie na budowę?
Basen ogrodowy – wyposażenie
Dowiedz się już teraz, w co należy wyposażyć basen aby zadbać o czystość wody.
1 2
Następny