rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Tarasy: rss

1 2 3
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Taras - praktyczne i efektowne miejsce do odpoczynku
Aranżacja tarasu - wykonać ją tak, aby był fajnym miejscem wypoczynku, Sprawdź, jak to zrobić
Zadaszenie tarasu - 7 najlepszych pomysłów
Kilka pomysłów na zadaszenie tarasu, jego aranżację, aby ogród i taras stał się ogrodem marzeń.Jakie zadaszenie tarasu wybrać, aby ogród stał się przytulny ?
Wiata przyścienna - jak zrobić i z czego?
Czym wiata przyścienna jest wiatą garażową? Budowa, konstrukcja wiaty przyściennej garażowej, wiaty garażowej. Wiata na samochód formą garażu.
Adams: Zamień swój taras w zieloną oazę
Jeśli dysponujemy ogrodem lub tarasem możemy zaaranżować je tak, aby nawet w ciągu tygodnia poczuć się jak na urlopie. Jak przygotować swoją przestrzeń na długie letnie tygodnie?
Adams: Świąteczne oświetlenie elewacji domu
Święta już tuż, tuż! Kto choć raz oglądał już kultowy film “Kevin sam w domu” ten kojarzy dom, w którym zamieszkiwała rodzina McCallisterów. Właśnie dzisiaj skupimy się jak to zrobić, aby nasz dom był w centrum uwagi i zwracał swoim świątecznym wyglądem tak jak dom rodziny McCallisterów.
Wertykalne ogrody przyszłością miast
Więcej niż połowa światowej populacji mieszka w dużych miastach i ten trend wciąż się pogłębia. W gęsto zabudowanych i często zabetonowanych przestrzeniach brakuje miejsca na naturalną zieleń, co wpływa negatywnie na mikroklimat i komfort życia. W odpowiedzi na ten problem firma Schüco opracowała fasadę AF UDC 80 Green, która pozwala na realizację efektownych zielonych fasad, których stosowanie przynosi wiele korzyści.
Budujesz taras, a może remontujesz swój balkon?
Dzisiaj dowiesz się kilka ciekawostek i otrzymasz kilka rad, jak najlepiej zaaranżować swój taras i balkon.
Taras na lata
Przydomowy taras to wygodna przestrzeń do relaksu. Jednocześnie jest to miejsce stale narażone na działanie czynników atmosferycznych, co stwarza ryzyko uszkodzenia warstwy hydroizolacji i powstawania przecieków, a w efekcie również poważniejszych uszkodzeń.
Zielone przestrzenie w budynkach jako remedium na negatywne skutki niezrównoważonej urbanizacji
Proces urbanizacji w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat prowadzony był w szaleńczym tempie, często bezrefleksyjnie i w sposób niezrównoważony, co nie pozostało bez wpływu na zmiany klimatyczne. Jak gwałtowny rozwój budownictwa wpływa na gospodarkę zasobami naturalnymi w miastach i na komfort życia mieszkańców? W jaki sposób zielone budownictwo może przyczynić się do poprawy lokalnego mikroklimatu?
Ogrodowe sposoby na wodę
W czerwcu obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Pustynnieniem oraz Suszą i chociaż aktualnie trend związany z długotrwałym brakiem opadów deszczu na szczęście się odwrócił, to warto podkreślić, że niedobory wody w Polsce są nadal faktem.
1 2 3
Następny