... lux

Free

ul. Dobrego Pasterza 13/3, 31-416 Kraków

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Dystrybutor

Charakterystyka firmy

 • Free Polska jest wyłącznym Przedstawicielem marki Gree w Polsce i jednym z czołowych w Europie.
 • Oficjalną sieć Partnerów i Dystrybutorów Gree obejmuje 18 strategicznych lokalizacji w Polsce i tworzą ją firmy: Alfaco, Bezet, Klima, Systherm, Kliweko.
 • Od ponad 18 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, osiągając miano marki godnej zaufania. Gwarancją niezawodności i jakości naszych produktów są rekordowe i wciąż rosnące notowania sprzedażowe marki Gree osiągające ponad 150 mln złotych rocznie.
 • Jesteśmy obecni w ponad 160 krajach na świecie. Produkujemy rocznie aż 60 mln urządzeń klimatyzacyjnych, w tym pomp ciepła, do użytku domowego oraz 5,5 mln do użytku komercyjnego rocznie.
 • Gree w Polsce posiada w swojej ofercie najszerszy wybór systemów klimatyzacji RAC oraz CAC, energooszczędne rozwiązania grzewcze w tym pompy ciepła Versati III, jak również urządzenia domowe takie jak oczyszczacze i nawilżacze powietrza.
 • To, co wyróżnia nas od konkurencji, to wyjątkowy design, wysoka wydajność i najszersza oferta klimatyzatorów ściennych na rynku. W naszych działaniach na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów oraz dbałość o środowisko - ekologia nie jest dla nas tylko pustym hasłem!
 • Przewagą konkurencyjną naszej organizacji jest schemat sprzedaży, w którym nasi Partnerzy, zlokalizowani w każdej części Polski, od początku działalności są wyłącznymi dystrybutorami urządzeń marki Gree. Dzięki ich znakomitym relacjom biznesowym z instalatorami możemy ulepszać naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami rynku. Zaangażowanie i troska o potrzeby naszych Klientów to podstawa naszej codziennej pracy. Specjalistyczna wiedza i otwartość na zmieniający się rynek pozwoliły nam zbudować markę prawdziwie godną polecenia. Dzięki temu klimatyzatory Gree są jednymi z najczęściej montowanych urządzeń w polskich domach.


Free Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się firm branży klimatyzacyjnej, szczyci się mianem firmy godnej zaufania, stabilnej i innowacyjnej. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najwyższy poziom świadczonych usług. Nasz profesjonalizm i rzetelność potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Klientów, branżę i media. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca oraz zaangażowanie w rozwój urządzeń GREE są doceniane i zauważane przez szerokie grono odbiorców.
Nasz profesjonalizm i rzetelność potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Klientów, branżę i media. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca oraz zaangażowanie w rozwój urządzeń GREE są doceniane i zauważane przez szerokie grono odbiorców. • Liczby:18 lat w Polsce
 • 7 lat gwarancji na wybrane urządzenia
 • 3000 Autoryzowanych Instalatorów na terenie całej Polski
 • 150 000 corocznie sprowadzanych urządzeń


Przez blisko dwadzieścia lat działalności na polskim rynku Gree zapracowało na miano marki niezawodnej, odznaczającej się perfekcyjną jakością. Jest to wynikiem przemyślanej strategii, polityki sprzedaży oraz dbałości o bezpieczeństwo użytkowników. Free Polska stworzyło autorski program szkoleń, dzięki któremu podnosimy kwalifikacje instalatorów, czyniąc ich Autoryzowanymi Instalatorami marki Gree. Ich zadaniem jest profesjonalne doradztwo techniczne przy doborze i instalacji wybranych urządzeń, co daje użytkownikowi kompleksowe wsparcie na etapie zakupu produktu oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Przekłada się to na długą i niezawodną eksploatację naszych systemów klimatyzacyjnych i grzewczych.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

GREE MASTERS! Nowy program lojalnościowy Gree

Montujesz klimatyzatory Gree? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, mamy dla Ciebie noworoczną niespodziankę.
thumbnail

Prezeska Free Polska – Elżbieta Krawczyk-Grzyb – na 45 miejscu w rankingu 100 Kobiet Biznesu 2023

Ranking 100 Kobiet Biznesu to projekt „Pulsu Biznesu” promujący przedsiębiorczość kobiet.
thumbnail

Czy mogło być piękniej? Światła reflektorów, scena, premiery…i prawdziwe emocje!

Pod koniec listopada firma Free Polska wraz z partnerami, dystrybutorami i klientami świętowała jubileusz 20-lecia swojego istnienia i tym samym jubileusz obecności marki Gree w Polsce.
thumbnail

Świętowania ciąg dalszy – sprawdź szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z promocjami.
thumbnail

GREE HEAT DAYS trwają – sprawdź jubileuszowe promocje od GREE

Trwa wielka jubileuszowa obniżka cen pomp ciepła Gree! Tylko teraz pompy Versati można kupić taniej nawet o 2500 zł netto
thumbnail

Bestsellerowa oferta na klimatyzatory do ogrzewania – GREE HEAT DAYS trwają

Nie moglibyśmy w pełni świętować GREE HEAT DAYS bez jubileuszowej oferty na klimatyzatory do ogrzewania.
thumbnail

GREE HEAT DAYS ciąg dalszy! #świętujzGREE

Okazje, promocje i prawdziwe hity…GREE HEAT DAYS nabierają rozpędu!
thumbnail

Nowe, niższe ceny pomp ciepła GREE

Okazje, promocje i prawdziwe hity…GREE HEAT DAYS wystartowały!
thumbnail

Sprawdź, jak obniżyć koszty zakupu i montażu pompy ciepła

Pompa ciepła to wciąż najbardziej wydajne, energooszczędne i ekologiczne źródło ciepła. Już od lat jest to najbardziej popularne rozwiązanie grzewcze na świecie.
thumbnail

Działaj z pasją, wybierz Gree! Startuje program lojalnościowy RAC/LCAC na sezon 2023

Dołącz do najnowszej edycji programu Gree Wspiera Instalatorów, w której nagradzamy pasjonatów komfortu.
thumbnail

Nowy Dystrybutor pomp ciepła GREE – AVRII / Bruk-Bet PV Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie klientów pompami ciepła VERSATI, jak również ze względu na prowadzenie przez FREE Polska aktywnej polityki sprzedaży w zakresie projektu Ciepło z GREE, do grona Dystrybutorów pomp ciepła GREE VERSATI dołącza firma AVRII, znana obecnie odbiorcom pod nazwą Bruk-Bet PV Sp. z o.o.
thumbnail

CIEPŁO Z GREE – nowa edycja programu lojalnościowego “Gree Wspiera Instalatorów”

Akcja trwa od 22 lutego do 31 maja 2023 roku. Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.
thumbnail

Pompa GREE + oczyszczacz za 1 zł

Energooszczędne ogrzewanie teraz w pakiecie z czystym powietrzem Kup POMPĘ CIEPŁA GREE i odbierz oczyszczacz powietrza QUADRO UV za 1 zł.
thumbnail

Cennik POMPY CIEPŁA 2023 – Nowości w ofercie GREE VERSATI

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą ofertę pomp ciepła Versati na rok 2023. Urządzenia Versati to idealne rozwiązanie dla wydajnego, ekonomicznego i łatwego w obsłudze ogrzewania domów jednorodzinnych.
thumbnail

Marka Gree nr 1 na świecie

To fantastyczne wyróżnienie otrzymaliśmy od Euromonitor International, na podstawie danych ze sprzedaży za rok 2021.
thumbnail

Postaw na Versati III – zyskaj potrójnie

Już teraz rusza wyjątkowa edycja Programu Lojalnościowego „Gree Wspiera Instalatorów”. Tym razem, pierwszy raz w jego dotychczasowej historii, poświęcony został innowacyjnym pompom ciepła Versati III, których oferta w tym sezonie jest rozbudowana o nowe, większe wydajności.
thumbnail

Katalog i Cennik 2022 POMP CIEPŁA Versati III

Zapraszamy do lektury naszego nowego Katalogu i Cennika 2022 Pompy Ciepła Versati III.
thumbnail

Promocja Walentynkowa od Gree

Wybierając pakiet “2 w 1” otrzymujesz dwa nawilżacze Mystic White i Mystic Dark w cenie jednego za 369 PLN. Zadbaj o komfortowe powietrze już teraz.
thumbnail

Podwójna korzyść z GREE

Oczyszczanie i nawilżanie powietrza jest teraz po prostu konieczne. Jesień i zima to czas, kiedy pojawia się smog. I to nie tylko na zewnątrz, ale również w naszych domach i mieszkaniach.
thumbnail

Pompy ciepła Versati III R32 – NOWOŚĆ

Szkolenie przewidziane jest dla wszystkich instalatorów zajmujących się montażem instalacji grzewczych, mogą wziąć w nim udział zarówno instalatorzy posiadający certyfikat F-gaz, jak i instalatorzy bez certyfikatu.
thumbnail

SOYAL, PULAR, FAIRY DARK/SILVER – poznaj sensacyjne nowości od Gree

Rozpoczynamy wiosnę od spektakularnej premiery aż trzech nowych urządzeń, które zachwycą każdego wymagającego klienta. Nowoczesny design, bogate funkcje, najwyższa jakość wykonania i wszechstronny komfort działania.
thumbnail

Promocja GMV

W dniu 2 marca 2021, wystartowała promocja na systemy komercyjne GMV pod nazwą GREE DBA O TWÓJ KOMFORT NA KAŻDYM ETAPIE INWESTYCJI
thumbnail

Przygotuj mistyczną ucztę dla zmysłów z Zapachem Gree

Przedstawiamy nasz nowy firmowy Zapach Gree – blend olejków eterycznych, który wywołuje przyjemny nastrój ukojenia i pozwala oderwać się od szarej rzeczywistośc
thumbnail

Aplikacja Gree Strefa Instalatora już dostępna

Pierwsza w Polsce – pierwsza w branży! Nowość na rynku HVAC, absolutnie pionierskie rozwiązanie, opracowane i stworzone przez FREE POLSKA – wyłącznego przedstawiciela marki Gree w Polsce.

Znajdź nas

Free

ul. Dobrego Pasterza 13/3, 31-416 Kraków

+48 12 307 06 40

www.gree.pl

gree@gree.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy