DZIAŁKA IDEALNA POD BUDOWĘ DOMU!
POMOŻEMY CI Z WYBOREM

05.02.2021

Kupno działki pod budowę domu to decyzja długoterminowa. Dowiedz się, co powinieneś sprawdzić przed jej zakupem. Omawiamy aspekty prawne i użytkowe. Czym jest miejscowy plan zagospodarowania terenu, a kiedy należy wystąpić o warunki zabudowy? Architekt podpowie, jak kształt i rozmiar działki wpływa na projekt oraz czy położenie działki względem stron świata ma znaczenie? Eksperta finansowego o wszystkie zawiłości związane z kredytem na działkę i budowę domu.

DOBRE RADY DLA TWOJEGO DOMU!

20.11.2020

Dobre nawyki, to nie tylko ukłon w stronę planety, ale i duża oszczędność pieniędzy W poniższym poradniku prezentujemy rozwiązania ekologiczne, niedrogie lub wręcz darmowe. Zachęcamy w nim do zmiany nawyków w użytkowaniu domu i jego otoczenia. Proponowane przez nas rozwiązania pozwolą zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was również do szukania kolejnych ekologicznych rozwiązań. Na listę porad złożyły się różne zagadnienia z zakresu budownictwa, instalacji i codziennych czynności. Podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz domu.

JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z EKIPĄ REMONTOWĄ, BUDOWLANĄ LUB INSTALACYJNĄ I UNIKNĄĆ PROBLEMÓW

06.10.2020

Wybrałeś wykonawcę do prac w swoim domu - wydaje się rzetelny, terminowy i udało wam dogadać wszystkie szczegóły prac. Właściwie można przystępować do zakupu materiałów i realizacji. Tylko co w przypadku gdy coś pójdzie nie tak? Wyobraźmy sobie sytuację, że płytki na twoim wymarzonym tarasie, za które już zapłaciłeś, są ułożone za szeroko, fugi są nierówne, a 2 płytki krzywo i przy każdym wyjściu z kawą w weekendowy poranek jesteśmy zdegustowani. Nasz wykonawca, który już wziął pieniądze za materiał i dużą część robocizny poprawiać nie chce – płytki ułożone. Umowa ustna zawierała położenie płytek, a nam, jeśli będziemy chcieli je poprawić, przyjdzie zapłacić podwójnie za pierwsze położenie i za skucie z kolejnym położeniem. Czy można było tego uniknąć?

Sprawdź nasze inne poradniki

Dziękujemy że do nas dołączyłeś, tylko jeden krok dzieli Cię od otrzymywania treści. Wejdź na swoją skrzynkę i kliknij w link aktywacyjny, aby potwierdzić chęć otrzymywania informacji.
W każdej chwili możesz wypisać się z naszej bazy poprzez stopkę mailingową.

Wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji pomożesz nam wybierać i wysyłać najlepsze spersonalizowane treści

W każej chwili możesz zrezygnować z aktywowanych informacji lub ograniczyć ich częstotliwość

Dziękujemy

Masz nowe powiadomienie. Kliknij!