rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Wobet-Hydret: Nowy sterownik EATON E4 w ofercie oczyszczalni SBR i przepompowni ścieków

Opublikowano: 08.10.2020
image

Sterowniki Eaton Easy 500 oraz Easy 700 były od dawna wykorzystywane przez firmę WOBET-HYDRET w systemach automatyki. Jednak wraz z rozwojem technologii niezbędne stało się korzystanie z rozwiązań o wiele bardziej uniwersalnych. Wymóg ten spełniają sterowniki Eaton w najnowszej wersji - E4, której premiera miała miejsce w 2019 roku.Sterownik Eaton E4 - czym się wyróżnia?
Tym, co w sterowniku Eaton E4 rzuca się w oczy w pierwszej kolejności, jest możliwość jego rozszerzenia aż o 11 dodatkowych modułów. W praktyce oznacza to możliwość podłączenia nawet 188 wejść/wyjść. Ponadto posiada duży wybór poziomów napięć roboczych, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w budynkach, jak i warunkach przemysłowych. Sterownik ten posiada ponadto wyjątkowo wydajny procesor. Dzięki temu przetwarzanie danych jest szybsze niż w poprzednich modelach.


Z punktu widzenia użytkownika szczególnie istotne są nowe bloki funkcyjne. Istnieje na przykład możliwość wysyłania poprzez e-mail automatycznych powiadomień, jak również definiowania własnych bloków. Podgląd i sterowanie procesem możliwe jest również za pomocą smartfonów lub tabletów oraz paneli operatorskich HMI dzięki zintegrowanej funkcji Web Server. Z kolei wbudowany interfejs Ethernet umożliwia integrację ze strukturami IIoT (Internetu Rzeczy). 

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Wobet-Hydret

E-mail: info@wobet-hydret.pl

WWW: www.wobet-hydret.pl

Tel: +48 42 712 20 60
Fax: +48 42 712 00 41
Adres:
Wola Grzymkowa 25a
95-070 Aleksandrów Łódzki

Jesienna promocja na okna PVC