Szansa: Rekrutacja - Inżynier Sprzedaży/Opiekun klienta (sprzedaż oprogramowania CAD 3D)

Obecnie poszukujemy osoby na umowę o pracę do naszego działu sprzedaży na stanowisko: Inżynier Sprzedaży / Opiekun klienta (sprzedaż oprogramowania CAD 3D)

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowego klienta
  • Aktywna sprzedaż oprogramowania i usług szkoleniowych
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
  • Stały kontakt z Klientem, analiza potrzeb Klientów i uzgadnianie optymalnych rozwiązań
  • Przygotowywanie ofert handlowych, w oparciu o udostępnione przez firmę narzędzia, monitorowanie statusu oferty
  • Uczestnictwo w targach, seminariach

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż oprogramowania CAD),
  • znajomość technik handlowych i negocjacji
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i rozwiazywania problemów
  • zapał do pracy,
  • znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje:

  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • kontakt z nowoczesną technologią
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

Dowiedz się więcej o firmie Szansa